Gündem

“Bi’ Çanta İyilik” Projesi İle İhtiyaç Sahiplerine Destek!

Tasarımcı Raşit Bağzıbağlı, CarrefourSa ile Temel İhtiyaç Derneği (TİDER) arasında yedi yıldır süregelen işbirliği kapsamında Bi’ Çanta iyilik projesini başlattı.

Bi’ Çanta İyilik projesi kapsamında; Ünlü Tasarımcı Raşit Bağzıbağlı’nın tasarlayacağı çantalar ilk olarak İstanbul’da bulunan 15 CarrefourSa marketinde satışa sunulacak. Çantalardan elde edilen tüm gelir ise ihtiyaç sahiplerine bağışlanmak üzere TİDER’e aktarılacak. Bi’ Çanta İyilik sloganıyla satışa sunulan bez çantalar, CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, TİDER Yönetim Kurulu Başkanı Hande Tibuk ve ünlü tasarımcı Raşit Bağzıbağlı’nın katılımlarıyla Metropol İstanbul CarrefourSA Hiper’de halka sunuldu.

Projeye Katkı Sağlamak İsteyenler Çantalara Nerelerden Ulaşabilecek?

Yapılan tanıtımda; tasarladığı çantalar ile ilgili görüşlerini dile getiren Tasarımcı Raşit Bağzıbağlı, özellikle kadınların ilgisini çekebilecek çantalar tasarladığını vurgulayarak “İsrafı önlemek adına özellikle manevi açıdan önemsediğim bir projeyi hayata geçirdiğimiz için çok mutluyum. Ulvi amacı dolayısıyla Bi’ Çanta İyilik olarak adlandırdığımız projenin uzun yıllar devam etmesini isterim. Yaşamın içinden, modayla karışık iki farklı tasarıma sahip bez çantalar hazırladık. İnsanlar, bu çantaları kullanırken hem naylon kullanımını azaltacaklar hem de şık çantalar kullanıyor olacaklar. Özellikle naylon poşet kullanımının çok büyük oranda azaldığı ve sıfır atık adına önemli bir yol aldığımız dönemde böylesi özel çantaların ilgi göreceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bi’ Çanta İyilik projesi kapsamında satışa sunulan bez çantalara İçerenköy Hiper, Acıbadem Hiper, MaltepePark Hiper, Merter Hiper, Beylikdüzü MarmaraPark Hiper, Fulya Hiper, Metropol İstanbul Hiper, İstinye Hiper, Bayrampaşa Forum İstanbul Hiper, Beşiktaş Gurme, Selamiçeşme Gurme, Anadoluhisarı Gurme, Florya Flyinn Gurme, Kemerburgaz Gurme ve Ortaköy Gurme marketlerinden satın alınabilecek.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri