Memur Alımı

BİM İçin Yeni Personel Alımı İlanı İŞKUR Üzerinde Yayımlandı!

Parakende market zinciri devi olan BİM firması, yeni bir personel alımına hazırlanıyor. Ülkemizin birçok noktasında şubesi bulunan BİM için personel başvuru yapmak isteyen adayların İŞKUR ilanlarını incelemesi gerekiyor. İlan detaylarında 350’ye yakın pozisyon için personel alım ile firmanın binlerce kişilik persoeneline yeni persoeneller eklemeyi planladığı görülüyor. İlan başvurusu sırasında BİM tarafından, başvuru yapmayı düşünen adaylar için belirlediği kriterler ise şu şekilde:
• Başvuru yapacak adayın en az en az ilkokul mezunu olması gerekiyor.
• Erkek adayların askerlik görevini tamamlamış olması gerekiyor.
• Başvuru yapacak adayın sağlık problemleri nin olmaması gerekiyor.
• Adayın, kamu zararına faaliyetlerde yer almamış olması gerekiyor.
• Adayın, takım çalışmalarında etkin olması, mesai saatlerin uygun çalışma yapısına sahip olması, mesai saatlerinde kendisine verilecek görevleri yerine getirebilecek yeterlilikte olması isteniyor.
• Başvuru yapacak adayın temsil ve ifade yeteneklerinde güçlü olması, iletişim becerisinin gelişmiş olması isteniyor.
• Başvuru yapacak adayın; gerçekleşecek çalışmalarda vardiyalı çalışma sistemini kabul ediyor olması ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek olması gerekiyor.
BİM İş İlanına Nasıl Başvuru Yapılabilir?
İş için açık olan pozisyonlara İŞKUR açık iş ilanları internet sayfasından kamuoyu için gerekli duyuru yapıldı. BİM iş ilanları için başvuru düşünen kişilerin İŞKUR profilinizle üye girişi yapması gerekiyor. Girşiniz sonrasında açık iş ilanları alanına ulaşarak görebiliyorsunuz. Hızlıca arama alanına “BİM” yazıp aratarak ilana ulaşabilirsiniz. Bu açılan pencerede BİM için açık iş pozisyonlarını görüp ilgilendiğiniz pozisyonları görecek ve başvurularda adaylarda aranacak özelliklere ulaşacaksınız. BİM persoenel alımı için tüm başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştiriliyor. Bu nedenle başvuru öncesinde İŞKUR üye profilinizdeki bilgilerin güncel olduğuna emin olmanızda yarar var. Eğer üye profilinizde eksik ya da hatalı bilgi bulunuyorsa başvuru yapmanıza izin verilmemyebilir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri