BİM Personel alımı
Memur Alımı

BİM Personel Alımı Türkiye Geneli İş Başvurusu!

BİM olarak bilinen Birleşik Mağazalar AŞ. tarafından genel başvuru niteliğinde personel alımları yapılacağı açıklandı.

BİM Türkiye Geneli Personel Alımı

BİM yaptığı duyuru ile Türkiye genelinde bulunan mağazalarında göre vermek üzere personel alımı yapacağını bildirdi. BİM tarafından yapılan duyuruda iş başvurusu yapacak olan adayların hangi pozisyonlarda değerlendirileceği ve iş başvurusu için adaylarda hangi özellik ve niteliklerin aranacağı da detaylı olarak açıklandı. Bu işe alımlar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak isteyenler haberimizin devamında bu bilgileri bulabilirler. BİM genel iş başvurusu için açık pozisyonlarda erkek adaylar işe alınacaktır.

BİM Yeni Eleman Alımları

BİM yeni eleman alımları ile ilgilenen ve iş başvurusu yapmak isteyen kişiler şirket bünyesinde ofislerde, depolarda ve mağazalarda görevlendirileceklerdir. En az lise mezunu olması istenen erkek adayların ayrıca askerlik görevlerini yapmış ya da tecil ettirmiş olmaları da gerekmektedir. Asgari ücretle işe alınacak olan BİM yeni personeller açık pozisyonlarda gerekli durumlarda değerlendirilecek. BİM personel alımı iş başvurusu ile ilgilenenlerin yaptıkları başvurular BİM’in bilgi bankasında saklanacak, gerektiği zaman kendilerine geri dönüş sağlanacaktır. Daha önce mağazacılık alanında depo personeli, ofis elemanı ya da mağaza elemanı olarak çalışmış olan kişilerin başvuruları kabul edileceği gibi, deneyimi olmayan kişiler de aynı iş duyurusu için başvuru yapabiliyorlar.

BİM İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

BİM iş başvuruları 8 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecektir. Yapılan başvurular ilgili departman tarafından açık pozisyonlar oluştukça değerlendirilecektir. İşe alınan yeni personeller BİM’in kadrolu elemanı olacak, sürekli ve tam zamanlı olarak çalışacaklardır. Bu işe alımlar ile ilgilenen, daha çok bilgi edinmek isteyen kişiler için aşağıdaki link paylaşılmıştır. Aynı linkten BİM iş başvurusu da yapılabilmektedir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/bim-birlesik-magazalar-a-s-genel-basvuru-hasanoglan-2-bolge-1852144