Ekonomi

Bitcoin Yeniden 7 Bin Doların Üzerinde!

Bitcoin büyük kayıplar ardından son 24 saatte yeniden yükselişe geçti. 7 bin dolarlık sınırı zorlayan sanal para birimi kaç dolar oldu? İşte kripto para birimlerindeki 24 saatlik değişim…

Bitcoin Son 24 Saatte Yüzde 2,13 Yükseldi

Herhangi bir otoriteye bağlı olmadan işlem görmekte olan kripto para birimleri geçen bir haftalık süreçte büyük kayıplara ev sahipliği yaptı. Son 24 saat içerisinde ise Bitcoin beklenmedik bir şekilde yönünü yukarıya çevirdi. Yükseliş sonrasında 7 bin doların üzerine çıkan sanal para dünyasının en büyüğü değerini yüzde 2,13 artırmayı başardı.

Kripto para birimleri toplamda 9 bin 906 farklı piyasada işlem görüyor. Piyasada işlem gören birimlerse bin 595 adeti buldu. Piyasanın en büyük işlem hacmine sahip sanal para birimi Bitcoin olmaya devam ederken, bu paranın son 24 saatlik değişimi yatırımcısını memnun etti. Piyasanın en büyüğü olan bu para birimi değerini son 24 saatte yüzde 2,13 gibi yüksek bir oranda artırdı. Artış sonrasındaki işlem fiyatı 7 bin 38 dolara yükseldi. Piyasa hacmi ise 119 milyar 300 milyon dolara çıktı. Bitcoin yükseliş sonrasında toplam piyasa hacminden yüzde 45’lik pay almayı başardı.

Kripto Para Birimlerinin Son 24 Saatlik Değişimi

Kripto para birimleri sert düşüşler sonrasında tepki alımlarıyla yeniden yükselmeye başladı. Bitcoin değerini son 24 saat dikkate alındığında yüzde 2,13 artırdı. Piyasanın en büyük ikinci para birimi olan Ethereum ise yüzde 3,77 değer kazandı. Ripple’deki artış yüzde 1,86’yı buldu. Litecoin son 24 saatte değerine yüzde 1,44’lük artışı ekledi. EOS’daki yükseliş beklentinin altında kalsa da artış yüzde 0,30 seviyesinde gerçekleşti. Kripto para birimleri arasında en sert yükselişi Stellar kaydetti. Artış yüzde 12,42’ye varan oranda oldu. Aynı sürede Cardano’daki artış yüzde 3,83’e ulaştı. NEO yüzde 0,14 arttı. Bitcoin Cash ise yatırımcısını yine üzdü. Bitcoin Cash’deki azalış 24 saatte 0,39 olarak dikkat çekti.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri