Memur Alımı

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sözleşmeli Canlı Model Alımı Yapacak

Bugün Resmi Gazete’de yer alan ilan göre Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi tarafından 4 adet canlı model alımı yapılacağı açıklanmıştır. İlana göre adaylar üniversitede bünyesinde Güzel Sanatlar Fakültesi’nde görev alacak olup 2019-2020 Eğitim döneminde güz ve bahar döneminde çalışacaktır. Buna göre adayların sağlaması gereken hem özel hem de genel şartlar bulunmakta olup bu şartları sağlayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Başvuru Şartları

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 canlı model alımı yapılacak olup bu kapsamda adayların sağlaması gereken şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, 657 sayılı kanun gereklerini yerine getirmek, erkek adaylar için askerlik ile ilgisi olmamak ya da tecilli olmak, güvenlik soruşturması temiz çıkmak şartları yer almaktadır.

Adayların sağlaması gereken özel şartlar da bulunmakta olup en az lise mezunu olmak, vücut bütünlüğüne sahip olmak, uzun saatler ayakta durmak konusunda herhangi bir sağlık sıkıntısı durumu oluşmamak şartını sağlık raporu ile belgelemek ve dayanıklı olmak özel şartlarının sağlanması gerekmektedir.

İlgili alım ilanına Resmi Gazete’nin 7 Ekim 2019 sayılı çeşitli kararlarından ulaşmak mümkündür. İlana başvuru yapmak isteyen adayların Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Güzel Sanatlar FakültesiDekanlık Binası’nda yer alan ZB 06 nolu büroya ilanda yer alan belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmekte olup posta ile başvuru kabul edilmeyecektir.