Boya badana her yıl en az 1 kere ihtiyaç duyduğumuz bir iş, son dönemlerde de pandemi nedeni ile temizliğin önemi çok daha fazla olmaya başladı. Her ne kadar bireyler, sosyal mesafe kurallarına riayet etmek zorunda ve kişisel temizliğe önem vermek zorunda olsalar da kişinin yaşadığı evin de temiz ve bakımlı olması zaruridir. İşte boya badana bu ihtiyacı karşılıyor. Boya badana işi temiz ve düzgün yapılırsa, sağlığınızı da korumaya yardımcı olacaktır. İstanbul boya badana ustaları size bu hizmeti verebilir.

İstanbul En İyi Boya Badana Firması

İstanbul ilinde yıllarca tadilat- boya badana hizmeti veren e-boya badana A.Ş, ilin bütün ilçelerinde, şubeler açarak bu hizmeti vermektedir. Çok uygun işçilik ücretleri ile iş yapan bu şirketin elemanları, bu hizmeti hem profesyonel olarak almak isteyenler için hem de ucuz boya badana yaptırmak isteyenler için hizmet vermeyi sürdürüyor. Bu şirketin bünyesinde çalışan boya badana ustaları evlerinizin duvarlarını tam da kurguladığınız gibi, yeniliyor. Yaptıkları işlemler, duvarlarınızın ömrüne ömür katıyor ve estetik olarak evlerinizin değerini arttırıyor. Yeni boya teknikleri ve yeni boya markaları hakkında da sizleri bilgilendiren e-boya badana A.Ş,boya badana uzmanları ile çalışarak, hayalinizdeki yaşam mekanına 2 günde kavuşabilirsiniz.

Duvar Kağıdı ve Desenli Boya uygulamaları

e-boya badana A.Ş yeni boya badana ve duvar kağıdı tekniklerinin yanı sıra, desenli duvar boyası ile duvarlarınızı iç açıcı modern görünümlü ve estetik hale getiriyor. Dekorasyon konusunda deneyimli olan ustalar, hangi marka ve rengin, sizin duvarlarınıza uyum sağlayacağı konusunda fikir veriyorlar. e-boya badana A.Ş şimdilik sadece İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Şirketin hizmet verdiği ilçeler ise şöyle sıralanıyor:

  1. Pendik
  2. Zeytinburnu
  3. Bağcılar
  4. Ataşehir
  5. Ümraniye
  6. Üsküdar
  7. Şişli
  8. Tuzla
  9. Silivri
  10. Sultanbeyli

başta olmak üzere tüm ilçelerde boya badana hizmeti verecek şubeleri vardır. Siz boya badana işine karar verdiğinizde, ikinci aşama şirketi aramak ve ücretsiz olarak keşif- fiyat çıkarma işlemini başlatmak. Elemanlar hemen mekana gelerek boya öncesi değerlendirme yaparlar fiyat çıkarırlar ve kabul ederseniz hemen işe başlarlar.