Büyü Bozma

Bir büyüyü kırma süreci bir büyüyü yapma işleminden daha zor olsa da, uzmanların bozamayacağı bir büyü olmadığı söylenir. Büyülü çöküş sürecini gerçekleştirmek için alanında tecrübeli durugörüleri tercih etmek son derece önemlidir. Medyum Behçet bu konuda deneyimli ve bilgili bir basiretçi olarak size yardımcı olmaya hazırdır. Randevu sistemiyle çalışmaya devam eden öğretmenimize web sitemizdeki iletişim numarasından ulaşabilir ve toplantınızı kısa sürede düzenleyebilirsiniz.

Büyüleri kırmanın ilk adımları

Öncelikle bilinmelidir ki büyü bozma işlemi kısa süreli bir süreç değildir. Öncelikle, yaşadığınız olayları ayrıntılı olarak anlatmanız istenecektir. Bu deneyimleri hesaba katarak, sihrin var olup olmadığını araştıracak ve eğer öyleyse, hangi büyünün yapıldığını belirleyecektir. Yaptığınız büyünün türüne bağlı olarak, büyü bozulması başlar.

Hayal kırıklığı için duanın önemi

Allah inancına göre dualar, büyüyü bozmanın en önemli çözümüdür. Sadece içtenlikle ve içtenlikle değil, medyanızın belirlediği zaman aralıklarında da okursanız, duanın etkisini kısa sürede gösterebilirsiniz. Ayrıca, bu duaları okumadan önce wudu yapılmalıdır. Namazların gün doğumundan sonra yani sabah namazlarından sonra okunması gerektiği de bilinmektedir.

Büyü bozarken dualar

Sihri kırmak için okunan ilk dua Fatiha Suresi’dir. Büyüleri bozduğu bilinen başka sureler de vardır. Bu;

– Bakara Suresi (1, 2, 3, 4, 5, 163, 164, 255, 256, 257, 285, 286 ayetleri)

– A’raf Suresi (ayet 54, 55, 56)

– Tevbe (51, 128, 129 ayetler)

– Yunûs Suresi (107. ayet)

– Cin Suresi (1, 2, 3, 4, 5, 6 ayetler)

– Mu-minûn (116, 117, 118 ayetleri)

– Hadis (1, 2, 3, 4, 5 ayetleri)

– Rahman (33, 34, 35, 36, 37. ayetler)

– Felak (1, 2, 3, 4, 5 ayetleri)

– Nas (1, 2, 3, 4, 5, 6. ayetler)

Yukarıdaki duaları okumak büyüleri bozabilir ve negatif enerjileri ortadan kaldırabilir.

Büyü zamanla doluyor

Bazı durumlarda kullanılan büyülerin de ortadan kalktığı biliniyor. Bunlardan başlıcaları sel, deprem ve yangın gibi doğal afetlerdir. Ayrıca trafik kazası geçiren ve felç olan kişilerde de büyünün etkilerinin kaybolduğu görülmüştür. Ek olarak, büyü, büyünün yapıldığı kişinin doğumunda otomatik olarak duracaktır.

Büyüler ve sadakat ile ilgili tüm bilgileri web sitemizde bulabilirsiniz.