carrefoursa-a-ayri-pozisyonda-eleman-alimlari-yapiyor
Memur Alımı

CarrefourSA 2 Ayrı Pozisyonda Eleman Alımları Yapıyor!

CarrefourSA yeni personel alımları kapsamında mağaza görevlilerinin işe alınacağı bildirildi.

CarrefourSA Reyon Elemanları ve Kasa Elemanları Arıyor

CarrefourSA mağazalarında görev verilmek üzere işe alınacak olan yeni personellerin hangi özelliklere sahip olmalarının istendiği yapılan işe alım duyurusunda detaylı olarak belirtildi. CarrefourSA market kasa elemanı alımı, CarrefourSA reyon elemanı alımı şeklinde gerçekleşecek olan market personeli alımları iki ayrı pozisyon için yapılacak. Hacı Ömer Sabancı Holding bünyesindeki şirketlerden olan CarrefourSA yeni personellerine asgari ücret üzerinden aylık maaş ödemesi yapacak. Market personeli iş başvuruları tüm Türkiye’den kabul edilmektedir. CarrefourSA eleman alımlarına dair bütün ayrıntılar haberimizin devamında yer almaktadır.

CarrefourSA Reyon Elemanlarının Görevleri

CarrefourSA market kasa elemanı iş başvurusu yapacak olan adaylar market müşterileri ile birebir iletişimde olacaklar. Müşteriler tarafından satın alınan ürünlerin barkodlarının okutulma işlemi, satın alınan ürünlerin bedellerinin nakit ya da kredi kartı ile yapılacak ödemelerini almak, müşterilere satışa dair faturayı keserek vermek gibi görevler üstleneceklerdir. Market kasa personelleri güler yüzlü, diksiyonu düzgün ve iletişim güçlü kişiler arasından seçilecektir.

CarrefourSA Reyon Elemanlarının Görevleri

CarrefourSA reyon elemanı iş başvurusu yapacak olan adaylar gerekli aşamalarda başarılı olup, uygun kriterlere sahip olduklarına karar verilip işe alımları sağlandıkları takdirde markette satılan ürünlerin raflarına yerleştirilmesi, rafların temizliğinin ve düzeninin sağlanması, ürünlerin üzerine fiyat etiketlerinin yapıştırılması ve kontrolü, depolardaki ve raflardaki ürünlerin miktarlarının takibinin yapılması, eksik ürünlerin siparişlerinin verilmesi gibi görevler alacaklardır.

CarrefourSA Yeni Personellerinde Aranan Özelikler

CarrefourSA eleman alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin dinamik çalışma ortamına ayak uydurabilecek olması, güvenilir, çağdaş, özgüvenli ve öz denetim sahibi, insanlarla ilişki kurmakta başarılı, aktif çalışabilecek olan, lise mezunu olan ya da açıktan liseye devam eden kişiler olması gerekiyor. Market iş başvurusu sahibi erkek adayların askerlik görevlerini yapmış olması da aranan özellikler arasında yer alıyor.

CarrefourSA İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

CarrefourSA iş başvuruları 14 Haziran 2018 tarihine kadar şirketin ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye devam edecektir. İş başvuruları ile ilgilenen, daha ayrıntılı bilgi almak isteyen ve CarrefourSA iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki linkten faydalanabilirler.

https://www.yenibiris.com/carrefoursa/istanbul-avrupa-yakasi-carrefoursa-magaza-gorevlileri-is-ilani/798530

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri