Gündem

Çekindiğin Her Şey Sormam Lazım’da

Sosyal medya dünyaya yayıldığından beri insanlar arası iletişim çok kolay bir hale geldi. Sosyal medyada kimliklerimizi gizleyebildiğimiz uygulamalar sayesinde rahatça istediklerimizi açıklayabilir hale geldik. İnternetteki çeşitli uygulamalar sayesinde günlük hayatta başkalarına soramayacağımız soruları sorabiliyoruz.

Sormam Lazım Dediğin Anlar

Bir şeyi sormam lazım ama çekiniyorum dediğini anlarda Sormamlazim.com sitesine girmek yeterli. Her türlü, anonim olarak soru sorabileceğiniz bu platformda herkesten cevap alabilirsiniz. Sitede birilerine bir şeyler itiraf edebilir, içinizi dökebilirsiniz.

Sitedeki diğer kullanıcıların paylaştıkları mesajları görmem mümkün. Bu mesajları en çok görüntülenen, oylanan ve yorum alan şeklinde sıralamanız mümkün. Sitede çeşitli anketler de yer almaktadır. Sitedeki soruların genel içeriğini belirtmek gerekirse daha çok cinsel içerikli sorular olmaktadır. İnsanların sormaya çekindikleri soruları bu platform aracılığıyla sorabiliyorlar.

Sitede bu konuda uzman yazarlar kısa sürede sorulan soruları cevaplıyor. Bunun dışında herhangi bir yazardan yaşadığınız sıkıntı hakkında yorum da alabilirsiniz. Site cinsel hayattaki sorunları çözmek anlamında büyük ölçüde yardımcı olmaktadır.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri