cetinkaya-turkiye-geneli-kasiyer-alimi
Memur Alımı

Çetinkaya Türkiye Genelinde Yeni Personeller Arıyor!

Çetinkaya Giyim San. AŞ. Türkiye’de giyim sektöründe mağazacılık alanında lider firmalardan biridir. Çetinkaya, Türkiye genelinde kasiyer personel alımlarını kabul ediyor.

Türkiye Geneli Kasiyer Alımı

Mağazacılık alanındaki lider firmalardan olan Çetinkaya Türkiye geneli personel alımları yapıyor. Kasiyer pozisyonunda işe başlayacak olan yeni personellerin İstanbul, Ankara, Adana, Antalya, Denizli, Bursa, Gaziantep, Malatya, Kırıkkale, Sakarya, Trabzon ve Mersin illerinde ikamet ediyor ya da işe alımları gerçekleştikten sonra bu illerde ikamet edebilecek olmaları gerekiyor.

Kasiyer Personel Alımı Adaylarında Aranan Özellikler

Çetinkaya kasiyer personel iş başvurusu yapacak olan adayların çağdaş ve dinamik olmaları, ekip halinde çalışma şeklini benimseyebilecek ve çalışma arkadaşları ile uyum içinde olabilecek olmaları, müşteri memnuniyetinin öncelikli şart olduğunu biliyor olmaları, sorumluluk alma bilincine sahip olmaları, işle ilgili motivasyonlarının devamlı surette yüksek olması, işinde özenli ve dikkatli çalışıyor olmaları, insanlarla iletişim kurma konusunda sorun yaşamıyor olmaları, üretken olmaları, başarılı olacağına inanıyor olmaları, özgüvenlerinin yüksek olması gerekmektedir.

Çetinkaya Kasiyer Alımı için Gereken Nitelikler

Kasiyer yeni personel iş başvurusu sahiplerinin hangi niteliklere sahip olmaları gerektiği Çetinkaya tarafından bildirilmiştir. Buna göre kasiyer iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin daha önceden kasiyer olarak en az 1 yıl olmak üzere çalışmış olması, kariyerine mağazacılık alanında devam ettirmeyi istiyor olması, iletişim yeteneğinin kuvvetli olması, detaylara önem veren, dikkati olması, sigara kullanmıyor olması, diksiyonunun düzgün olması ve yukarıda belirtilen illerden birinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. Erkek ve kasın adayların başvuruları da kabul edilmektedir.

Çetinkaya Yeni Personel İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Çetinkaya tarafından işe alımı sağlanacak olan kasiyerler tam zamanlı olarak çalışacak olup asgari ücret üzerinden maaş alacaklardır. Kasiyer eleman alımı iş başvuruları Çetinkaya tarafından 2 Ocak 2019 tarihine kadar kabul edilmektedir. Bu iş başvurusu ile ilgilenen adayların pozisyona dair tüm bilgiler edinebilmeleri için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır.

https://www.yenibiris.com/cetinkaya-giyim-sanayi-ve-ticaret-a-s/kasiyer-turkiye-geneli-is-ilani/689601