Ekonomi

Çeyrek Altın Bugün Kaç Lira Oldu? 2 Mart Cuma Güncel Altın Fiyatları!

Altın fiyatlarını merak eden yatırımcılar haftanın son işlem gününde fiyatları araştırmaya başladı. 2 Mart Cuma çeyrek altın bugün kaç lira oldu? Kapalıçarşı altın fiyatları ne durumda? Güncel altın fiyatları haberimizde…

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar?

Altın fiyatlarında son birkaç gündür devam eden düşüş, çeyrek altın fiyatını da etkiledi. Altın alacak ve bozduracak olan vatandaşlar Kapalıçarşı fiyatlarını takibe şimdiden başladı. Kapalıçarşı altının Türkiye’deki kalbi olarak piyasa fiyatlarını belirledi. Bugün gram altın ne kadar oldu?” sorusu piyasanın açılmasıyla birlikte belli oldu. Türkiye’de çeyrek altın birimini yoğun olarak yapan küçük birikimciler altın fiyatındaki gerilemeyle alışa ağırlık verdi. Bugünün çeyrek, cumhuriyet, tam, yarım ve gram altın fiyatları ise şöyle oldu!

Altın alacaklar düşük fiyat avantajını fırsat olarak görerek kuyumcuların yolunu tuttu. Çeyrek altın haftanın son işlem günü olan Cumaya alışta 256 lira 60 kuruş seviyesinden başladı. Satış fiyatı ise 262 lira 40 kuruş üzerinden belirlendi.

Yarım Altın Kaç Lira Oldu?

Yarım altın fiyatlarını da belirleyen Kapalıçarşı alış işlemlerini 511 lira 59 kuruştan yapmaya başladı. Yarım altın satışta ise 524 lira 81 kuruş olarak fiyatlandırıldı.

Güncel Gram Altın Fiyatı Ne Kadar?

Altın yatırımcısının gözbebeği konumunda olan gram altın yeni güne alışta 161 lira 30 kuruştan başladı. Altının satıştaki gramaj fiyatıysa 161 lira 34 kuruş oldu.

Cumhuriyet Altını Güncel Fiyat!

Cumhuriyet altını alacaklar dikkat! Fiyatlar bugün düşüşe geçti. Cumhuriyet altını alışta bin 62 liradan işlem görüyor. Satış fiyatı ise bin 74 liraya kadar gerilemiş durumda!

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri