Ekonomi

Çeyrek Altın Fiyatı 20 Mart Salı! Gram Altında Son Durum

Altın alacaklar dikkat! Son zamanların rekorunu kıran gram altın yeni güne yine yükselişle başladı. Gram ve çeyrek altın fiyatı 20 Mart Salı günü ne kadar oldu? Cumhuriyet altını Kapalıçarşı’da bugün satışta bin 110 lira bandını aştı. Tam altın ise… Devamı haberimizde…

Çeyrek Altın Fiyatı ve Piyasada Bugün…

Çeyrek altın fiyatı günün en merak edilen konularından olmayı başardı. Küçük yatırımcı dikkatini çeyrek altına çevirirken, gram altından vazgeçmeyen yatırımcılarda piyasa gelişmelerini yakın takibe aldı.

Altının kalbi konumunda olan Kapalıçarşı haftanın ikinci işlem günü için açıldı. Peki, Kapalıçarşı’da çeyrek altın fiyatı ne kadar oldu?  Küçük birikimlerini altına yatırmak ve hem uzun hem kısa vadede kazançlı çıkmak isteyen vatandaşlar, sabah erken saatlerde fiyat araştırması içine girdi.

Gram Altın Kaç Lira Oldu?

Gram altın bugünün açılışını alış yönlü işlemlerde 166,70 lira ile yaptı. Kapalıçarşı’da gram altın 166,80 liradan alıcı buldu.

Güncel Çeyrek Altın Fiyatı!

Çeyrek altın fiyatı 20 Mart Salı günü alışta 266,72 lira oldu. Altın alacakları karşılayan fiyat satış ise 272,72 lira olarak kayda geçti.

Yarım Altın Ne Kadar?

Yarım altın fiyatındaki artış bugünde devam etti. Bir önceki kapanışa göre değer kazanan yarım altın alışta 531,78 lira, satışta 545,44 lira olarak fiyatlandırıldı.

Tam Altın Bugün Kaç Lira?

Tam ziynet altın fiyatı bugün yükselişe devam etti. Artış sonrasında alış fiyatı bin 66,89 lira olan yarım altın, satışta bin 87,55 liradan alıcı buldu.

Cumhuriyet Altını Son Durum!

Dün azda olsa kayıplar yaşayan Cumhuriyet altını bugün saat 08.12 itibariyle alışta bin 99, satışta ise bin 111 liradan işlem görmeye başladı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri