Ekonomi

Çeyrek Altın Kaç Lira 4 Mart Pazar? Güncel Altın Fiyatları

Haftanın son gününde piyasalar kapalı olsa da, serbest piyasa altın fiyatlarının bugün ne kadar olacağını belirledi. Çeyrek altın 4 Mart Pazar günü kaç lira oldu? Altın fiyatları ve piyasalarda son durum!

Altın Fiyatları Son Gelişmeler…

Altın fiyatları bu hafta dalgalı bir grafik çizdi. Fiyatlar dolar kurunun yükselişe geçmesiyle bu hafta içerisinde düşüş kaydetti. Gram altın haftayı 160 lira bandında dengeye gelerek tamamladı. Piyasalar özellikle haftanın son işlem günü olan Cumayı oldukça hareketli geçirirken altın yatırımcısı hafta sonunda da serbest piyasa altın fiyatlarını takip etmeye başladı.

Gram Altın Güncel Fiyatı Ne Kadar Oldu?

4 Mart Pazar altın fiyatları için internet başına geçen vatandaşlar en çok çeyrek altın ve gram altının fiyatını sorguladı. Güncel altın fiyatları incelendiğinde serbest altın piyasasında gram altın bugün alışta 161,83 lira, satıştaysa 161,94 liradan işlem gördü.

Çeyrek Altında Satış Fiyatı Kaç Lira?

Türkiye’de altın yatırımı ve birikimi denince ilk akla gelen çeyrek altın günün ilk saatlerinde alış fiyatını 258,92 lira olarak belirledi. Çeyrek altın satışta ise 264,78 lira olarak fiyatlandırıldı.

Yarım altın almayı planlayanları bugün alışta 516,23 liralık fiyat karşıladı. Satışlarsa 529,56 lira ile dikkat çekenlerden oldu.

Tam altın yeni güne bin 35 lira alış, bin 55 lira satış fiyatıyla merhaba dedi.

Cumhuriyet Altını Yeni Güne Bin 75 Liranın Biraz Üstünde Başladı

Yeni yılın üçüncü ayı olan Marta düşüşle başlayan altın, altın borcu olanlar için güzel bir kapı araladı. Azalan fiyatları değerlendirmek isteyenler kuyumcuların yolunu tuttu. Cumhuriyet altını piyasa fiyatlarının azalışı sonrasında satışta bin 75 liraya kadar geriledi. Bugünün satışları ise bin 82 liradan başladı. Alıma yönelik işlemlerse bin 70 lira olarak açılış yaptı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri