Gündem

Cilt Bakımının Önemi

 

Sağlıklı ve genç görünen bir cilt herkesin hayalidir. Fakat çevresel faktörler, zararlı güneş ışınları, sağlıksız beslenme ve medikal ilaç tedavileri gibi daha birçok etken cildin zamanından önce yaşlanmasına ve canlılığını kaybetmesine sebep olur. Tüm bu durumları engellemek ve cildin doğal ışıltısını korumak için düzenli cilt bakımı yapılması şarttır.

Skinceuticals markasının ilk önceliği cilt sağlığını ve güzelliğini korumaktır. Bu sebeple önleme, koruma ve düzeltme olarak üç ana faktör altında ürünlerini toplamıştır. Skinceuticals ürünleri oluşabilecek cilt problemlerini önlemeye, daha önceden var olan veya yeni oluşan problemleri gidermeye ve cildi korumaya yardımcı olur. Peki bu adımlar hangi ürünlerle gerçekleşir? birlikte inceleyelim.

Öncelikle Antioksidan bakımları sayesinde çevresel faktörlerin cilde verdiği zararı ve yaşlılık belirtilerini gidermeyi hedeflediğini belirtmeliyiz. Koruyucu grup olan Skinceuticals güneş kremi formülündeki Çinko oksit filtresi ile zararlı güneş ışınlarına karşı cildi korur ve leke riskini en aza indirger. Serum çeşitleri sayesinde ise ciltte oluşan problemleri giderir. Sonuç olarak sıkı, pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar. Ürünlerin etkinlikleri sayesinde Skinceuticals kullananlar tarafından da sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Skinceuticals Serum Çeşitleri

Markanın düzeltici gurubunda yer alan serum çeşitleri her cilt tipinin problemine göre özel olarak geliştirilmektedir. Başlıca serum çeşitlerine birlikte göz atalım.

Hyaluronic Acid Intensifier: Cildin dolgunluğunu arttırmaya ve Hyaluronik Asit seviyesini dengelemeye yardımcı bakım serumudur. Cildi nemlendirerek kuruluk karşıtı çizgi ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur.

Blemish Age Defense: Akneye eğilimli olgun ciltler için geliştirilmiştir. Yenileyici ve canlandırıcı etkisi sayesinde ciltte akne oluşumunu engeller ve yaşlılık belirtilerine karşı önlem alır.

Ce Ferulic:  Antioksidan özellikli bu serum, foto hasara bağlı ince çizgi, kırışıklık, ton farklılıkları ve elastikiyet kaybı gibi yaşlılık belirtilerini giderir. Kolajen sentesini destekleyerek cildin daha sıkı ve pürüzsüz görünmesini sağlar.

Sizde Skinceuticals serum ve daha fazla ürün çeşitlerini https://www.dermokozmetika.com.tr/skinceuticals adresi üzerinden inceleyebilir, cildinize en uygun ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.