digiturk-donemsel-cagri-merkezi-personelleri-ariyor
Memur Alımı

Digitürk Dönemsel Çağrı Merkezi Personelleri Arıyor!

Digitürk personel alımları kapsamında hukuk departmanında çalışmak üzere çağrı merkezi elemanı iş başvurularının kabul edildiği duyuruldu.

Digitürk Yeni Çağrı Merkezi Personel Alımı

Digitürk çağrı merkezi iş başvurusu yapılarak işe alınacak olan adaylarda aranan nitelikler ve özellikler bildirildi. Buna göre Digitürk iş başvurusu yapacak olan kişilerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olması, tercihen daha önce bir çağrı merkezinde çalışmış ve tecrübe edinmiş olması, haftanın en az 4 gün çalışmayı kabul edecek, öğrenci ise devam etme zorunluluğunun olmaması, Microsoft Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmaları, ayrıntılara önem veren, takip yeteneği yüksek, diksiyonu düzgün, insanlarla kurduğu ilişkilerde başarılı olan, sabırlı, sorun çözme becerisi gelişmiş, analitik düşünce yapısı sahibi, düzenli kişiler olması gerekiyor.

Digitürk Çağrı Merkezi Personellerinin Görevleri

Digitürk çağrı merkezi eleman alımları çerçevesinde yapılacak olan iş başvurularının değerlendirilmesi sonucunda başvuru sahipleri arasından işe alımı uygun bulunan yeni personeller resmi kanallardan Digitürk’e geen evrakların takip edilmesi, veri girişlerinin yapılması, dosyalamanın doğru bir şekilde yapılması, gelen çağrıların dinlenmesi, çağrıların hazırlanması ile ilgili çalışmaların yapılması gibi görevler üstleneceklerdir. Yemi çağrı merkezi personelleri Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabilmektedir. İşe alınacak kişiler asgari ücret üzerinden maaş alacaklardır. Çağrı merkezi tecrübesi olan kişilerin başvurularının kabul edildiği Dijitürk eleman alımları için aynı zamanda tecrübesiz adaylar da başvuru yapabiliyorlar.

Digitürk İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Digitürk iş başvuruları 18 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir.Aşağıda paylaşılan bağlantıdan bu ile alımlara dair tüm ayrıntılar öğrenilebildiği gibi aynı zamanda iş başvurusu da yapılabilir. Çağrı merkezi eleman alımları olarak da nitelenen bu iş duyurusuna başvuru yapanların başvuruları sırasında iletişim bilgilerini doğru ve tam olarak vermeleri önemlidir. Aksi halde şirket tarafından sağlanacak olan geri dönüşlerde sorun yaşanabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/digiturk-hukuk-destek-personeli-donemsel-1892601

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri