doga-koleji-turkiye-geneli-cagri-merkezi-personeli-alimi
Memur Alımı

Doğa Koleji Türkiye Geneli Çağrı Merkezi Personeli Alımı!

Doğa Koleji Çağrı Merkezi biriminde Türkiye genelinde görev yapmak üzere yeni personel alımları yapılıyor.

Doğa Koleji Personel Alımları

Doğa Koleji tarafından yapılan işe alımı duyurusunda çağrı merkezi biriminde görev verilmek üzere Türkiye’nin her yerinden eleman alımları yapılacağı açıklandı. Yapılan duyuruda işe alınacak olan yeni personellerin hangi şartları yerine getirmesi ve hangi özelliklere sahip olması gerektiği de detaylı bir şekilde bildirildi. Haberimizin devamında bu detaylara ulaşabilir ve çağrı merkezi personel alımı iş başvurusu yapabilirsiniz.

Çağrı Merkezi Personellerinde Aranan Özellikler

Çağrı merkezi eleman alımı iş başvurusu sahiplerinin en az lise ya da Meslek Yüksek Okul mezunu, MS Office uygulamalarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olması, diksiyonunun düzgün olması, ikna yeteneğinin yüksek, ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek olan, iletişimi güçlü, insan ilişkilerinde başarılı, verilen hedefler doğrultusunda satış yapmak, haftanın 6 günü tam zamanlı şekilde çalışacak olan, erkek adayların da askerlik görevlerini tamamlamış olması gerekmektedir.

Çağrı Merkezi Personellerinin Görevleri

Doğa Koleji bünyesinde görev yapacak olan yeni çağrı merkezi personelleri müşteri memnuniyeti çerçevesinde müşteri ilişkilerini geliştirmek, gelişime dair ölçme çalışmaları yapmak, kendisine verilen görevler doğrultusunda ürünlerin tanıtımını yapmak, bilgilendirmelerde bulunmak, gerekli yönlendirmeleri doğru ve etkin bir şekilde yapmak, yapılan görüşmelerin bilgilerini CRM sistemine işlemek, telefonla hizmet vererek memnuniyeti sağlamak gibi görevler alacaklar.

Doğa Koleji Çağrı Merkezi İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Doğa Koleji Çağrı Merkezi iş başvuruları 5 Temmuz 2018 tarihine kadar ilgili departman tarafından değerlendirmeye alınarak uygun görülen adaylar diğer görüşmeler için davet edilecektir. Çağrı merkezi görevlisi iş başvurusu ile ilgilenen adaylar için daha detaylı bilgiler aşağıdaki bağlantıdadır. Aynı bağlantıdan çağrı merkezi iş başvurusu da yapılabilir. İşe alınacak olan personeller asgari ücret üzerinden maaş alacaklardır.

https://www.yenibiris.com/doga-okullari/cagri-merkezi-personeli-is-ilani/759244