Ekonomi

Dolar Haftaya Düşüşle Başladı! Euro 5 Liranın Altında!

Dolar kuru için 4 liralık sınır hala önem arz ediyor. Uzmanlar bu fiyat seviyesini psikolojik sınır olarak adlandırırken, kur geçen hafta sonuna doğru sergilediği yükseliş eğilimine bugün ara verdi. Döviz kurlarının tamamı haftaya düşüşle başladı.

Dövizde Son Dakika Gelişmeler

Döviz kurlarını yakından takip edenler erken seçim kararının piyasaları olumlu etkilediğini biliyor. Fakat döviz kurlarındaki pozitif grafik, petrol fiyatlarının yükselişiyle kısmen bozuldu ve geçen haftanın son işlem gününde dolar ve Euro kuru arttı. Piyasa bu hafta siyasal ve jeopolitik gelişmeleri yakından takip edecek ve yönünü gelişmelere göre belirleyecek. Yeni haftanın ilk işlem günündeki durumsa, haftanın nasıl geçeceği hakkında ipuçları verecek. İşte günün altın fiyatlarındaki son durum….

Dolar Kurunda 23 Nisan Fiyatı!

Dolar kuru bugünün ilk alışlarını 4,0657 liradan, satışlarını ise 4,0670 lira üzerinden yaptı.

Euro Bugün Kaç Lira Oldu?

Döviz piyasasının açılmasıyla birlikte yeni günün ilk Euro kuru belli oldu. Euro 23 Nisan pazartesiye 5 liranın altında başladı. Alışta 4,9919 liraya gerileyen Euro, satışta 4,9932 liraya alıcı buldu.

EUR/USD Paritesinde Son Durum!

EUR/USD Paritesi saat 08.52 itibariyle yüzde 0,16 geriledi. Parite an itibariyle 1,2268 seviyesinde gözlemlendi.

Bitcoin Bugün Kaç Dolar?

Sanal para birimlerinin en büyüğü olan Bitcoin dün 9 bin dolar sınırına yaklaştı. Yeni güne ise küçük bir kayıpla başladı. Bugünün işlemleri saat 08.53 itibariyle 8 bin 879 dolardan devam ediyor.

Ethereum Kaç Dolar Oldu?

Kripto para birimi Ethereum dün değerini yüzde 3,25 oranında artırmıştı. Bugünün değişimi ise yüzde 1,16 düşüş oldu. Azalış sonrasındaki işlem fiyatı 632 dolara geriledi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri