Ekonomi

Dolar Kuru 9 Nisan Pazartesi Kaç Lira Oldu? Güncel Döviz Kurları

Dolar kuru ve Euro yeni haftaya nasıl başladı? Bu sorunun yanıtını merak eden milyonlarca vatandaş güncel döviz kurlarını araştırıyor. Peki, bugün dolar kuru ne kadar oldu? Euro kaç liradan satılıyor. Kripto para piyasasının son gelişmeleri ve piyasa hareketleri haberimizde…

Dolar Kuru 4 Lira Bandının Altına İnecek mi? İşte Uzman Tahminleri

Döviz kurları işsizlik, enflasyon ve küresel gelişmelerden olumsuz etkileniyor. Uzmanlara göre 4 liralık psikolojik sınırı aşan dolar kuru, yakın bir gelecekte bu bandın altına inmeyecek. 4 lirayı direnç noktası olarak ifade eden piyasa analistleri, dolar kurunun bu bandın altına inse dahi uzun süreli kalmayacağını öngörüyor. Uzmanlar bu süreçte vatandaşları ve yatırımcıları da uyardı. Dolarla borçlanmanın riskli olduğunun altını çizdi ve yatırımların döviz bazlı yapılmamasının önem arz ettiğini belirtti.

Vatandaşlarsa yeni haftanın döviz kurlarını merak ediyor. Kimileri döviz alacağı için dolar kurunu öğrenmek istediğini ifade ederken, kimileri ise dolar borcundan dolayı kurun anlık durumunu takip altına aldığını söylüyor. Son durumda dolar kuru her kesim vatandaş tarafından araştırılıyor.

Dolar Kuru Bugün Ne Kadar Oldu?

9 Nisan Pazartesi gününün döviz kurları incelendiğinde dolar kuru yeni haftanın ilk işlem gününün açılışında 4,0394 liradan açılış yaptı. Doların alış kuru ise saat 08.01 itibariyle 4,0382 lira oldu.

Euro Kurunda Güncel Durum!

Gün açılışında Euro kuru bir önceki günün kapanışına kıyasla düşüşe geçti. Kurdaki azalış sonrasında günün ilk alışları 4,9587 liradan yapıldı. Euro’nun satış kuru ise 4,9607 liradan başladı.

Euro/Dolar Paritesi Güncel

Euro/Dolar paritesi saatler 08.07’yi gösterdiğinde yüzde 0,07’lik düşüş kaydetti ve parite an itibariyle 1,2275 seviyesine geriledi.

Kripto Para Birimleri Kaç Dolar?

Bitcoin haftanın ilk işlem gününe yükselişle başladı. Bir Bitcoin’in işlem fiyatı 7 bin 132 dolar oldu. Kripto para birimlerinin an büyükleri arasında yer alan Ethereum güne yüzde 3,31 oranında yükselişle başladı ve işlem fiyatı 410 dolar oldu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri