Ekonomi

Dolar Kuru Bugün (8 Nisan 2018) Ne Kadar Oldu? Döviz Piyasasında Son Gelişmeler…

Euro kuru haftanın son gününde yükselişe devam dedi. Euro ne kadar oldu? Dolar kuru 8 Nisan Pazar gününe satışta 4,0454 liradan başladı. Sanal paralar ise ABD’li girişimcinin piyasaya yatırım yapacağı bilgisiyle yükselişe geçti. Peki, Bitcoin bugün kaç dolar oldu?

Dolar Kuru Yatırımcıya Yüzde 1,92 Kazandırdı

Dolar kuru haftayı yükselişle tamamladı. Parasını dolara yatıranlar bu hafta yüzde 1,92 bulan oranda kazanç sağladı. Euro da yatırımcısının yüzünü güldüren taraflardan oldu. Euro haftalık bazda yüzde 1,41 artış kaydederek, yatırımcısını memnun etti. Yatırımını veya birikimini dövizle değerlendirenlerin sevinci, döviz bazlı ödeme yapacaklar için aynı şekilde olmadı. Artan kurlar borçluların kara kara düşünmesine neden oldu.

Dolar kuru bu ayın başından buyana sürekli bir artış grafiği içerisinde oldu. Nisan ayının ilk gününde 3,95 lira bandında ilerleyen kur, dün 4,06 liraya kadar yükseldi. Bugün ise yükseliş yine devam etti. Peki, dolar kuru bugün ne kadar oldu? Euro kaç lira? İşte döviz piyasası ve güncel kurlar…

Dolar Kuru Ne Kadar?

Dolar 8 Nisan Pazar günü alışta 4,0432 lira ile açılış yaptı. Satış kuru ise 4,0454 liraya geriledi.

Euro Kurunda Güncel Fiyat!

Euro’nun gün bazlı değişimi artış yönlü olurken, günün ilk işlemleri satışta 4,9705 lira seviyesinden başladı. Alış yönlü işlemlerse 4,9662 lira seviyesinde gözlemlendi.

Euro/Dolar Paritesi

Euro/Dolar paritesinin günlük değişimi artış yönlü olurken, parite saat 08.25 itibariyle 1,2281 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar?

Sanal para birimlerinin gözbebeği olan Bitcoin 8 Nisan Pazar günü 6 bin 949 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum güne düşüşle başladı. Azalış yüzde 0,14 seviyesinde oldu. Değerdeki kayıp sonrasındaki işlem fiyatı 391 dolar ile dikkat çekti.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri