Ekonomi

Dolar Kuru Güncel Durum 21 Mart Çarşamba!

Dolar yeni güne sakin başladı. Dün 3,95 lirayı gören Dolar kuru bugün ne kadar oldu? Döviz piyasasında güncel kurlar FED öncesinde frene bastı. Euro kuru güne 4,81 lira seviyesinde açılış yaptı.

Dolar Kuru Sakinledi!

“Dolar kuru ne kadar oldu?” sorusunun yanıtını merak eden vatandaşlar, piyasa hareketlerine odaklandı. Dolar bugün yükseliş yönlü hareketlerine ara verirken, Euro’daki artış devam etti.

Döviz piyasası bugün ABD Merkez Bankası’nın faiz kararını yakından takip edecek. Dolar ve Euro karara nasıl tepki verecek şimdilik bilinmezken, FED aldığı kararı bu akşam saatlerinde açıklayacak. Bu konuda en çok merak edilense ABD Merkez Bankası’nın faiz artırımı dört olacak mı? Bu soru yanıtını bugün saat 21.00 sularında bulacak.

Uzmanlara göre karar sonrasında dolar kurunun yükselecek. Fakat Dolardaki yatay denecek seyir akşam saatlerine kadar devam edecek. Açıklama sonrasında döviz piyasası hareketlenecek. Peki, Dolar bugün ne kadar oldu? Bitcoin kaç Dolardan işlem görüyor? Euro kaç lira? İşte detaylar…

Dolar Kuru Güncel Durum!

Dolar dünkü kapanışı 3,9341 liradan yapmıştı. 21 Mart Çarşamba gününün açılışını ise 3 lira 9295 kuruş seviyesinden yaptı.

Euro Bugün Ne Kadar Oldu?

Euro yeni güne yükselişle başladı. Artış saat 9.51 itibariyle yüzde 0,14 olarak gözlemlendi. Dünkü kapanışta 4,8179 lira olan kur, günün ilk işlemlerine 4 lira 82 kuruş seviyesinden başladı.

Euro/Dolar Paritesi Son Durum!

Euro/Dolar paritesi şu anlarda 1,2264 seviyesinde seyrediyor.

Bitcoin Güncel İşlem Fiyatı!

Kripto para birimlerinden olan Bitcoin yükseliş sonrasında 9 bin 128 dolardan işlem görmeye başladı.

Ethereum Kaç Dolar?

Sanal para yatırımcısını Ethereum’daki değişime odaklanırken, işlem fiyatı şu anlarda 588 dolardan alınmaya devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri