Ekonomi

Dolar ve Euro Güne Nasıl Başladı? 24 Nisan Salı Güncel Döviz Kurları

Günlük hatta anlık olarak dahi değişim gösteren döviz kurları güne yatırımcıların sıkı takibinde başladı. Dolar kuru yeni güne, bir önceki kapanışa göre düşüşle başladı. Peki, Euro kuru bugün ne kadar oldu? Detaylar ve piyasa gelişmeleri haberimizde…

Döviz ve Kripto Para Piyasalarında Bugün!

Dolar kuru haftanın ikinci işlem gününe aşağı yönlü bir grafikle başladı. Piyasa için Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankasının faiz kararı önem arz ederken, söz konusu karar önümüzdeki hafta içinde netlik kazanacak ve döviz piyasası karara olumlu veya olumsuz tepki verecek.

Döviz piyasası yanında son günlerde dikkat çeken diğer bir piyasa ise kripto para piyasası! Sanal para birimlerindeki yükselen işlem fiyatlarıysa yatırımcıların heyecanlanmasını sağladı. Bitcoin dünkü yükselişe bugünde devam etti. Ethereum’da değer artıran sanal paralardan oldu.

Dolar Kuru 24 Nisan Salı Ne Kadar Oldu?

Dolar kuru dün güne 4,0816 liradan başlamıştı. Bugünün açılışı ise 4,1023 liradan yapıldı. Alış için belirlenen fiyatsa saat 07.40 itibariyle 4,1006 lira seviyesinde oldu.

Euro Bugün Ne Kadar?

Euro kuru dünkü açılışı 5,0128 liradan yaptı. 24 Nisan Salı gününe ise 5,0095  liralık satış kuruyla başladı. Alış işlemleri ise 5,0082 liradan gün açılışı yaptı.

Eur/Usd Paritesinde Güncel Durum

Eur/Dolar paritesi güne yüzde 0,03’lük artış sonrasında 1,2213 seviyesinden başlamış görünüyor.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para birimlerindeki dünkü genel yükseliş Bitcoin’in de piyasa hacmini artırdı. 9 bin dolar sınırını zorlayan Bitcoin bugün 9 bin dolarlık sınırı geçti ve 9 bin 270 dolardan işlem almaya başladı.

Ethereum Kaç Dolar?

Sanal para piyasasının en büyük ikinci birimi olan Ethereum yüzde 6,63’lük yükseliş sonrasında 681 dolara kadar yükseldi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri