Ekonomi

Dolar ve Euro Ne Kadar? En Güncel Döviz Fiyatları 20.03.2018

Dolar ve Euro ne kadar oldu? Dolar tarihi zirve sonrasında 20 Mart Salıya nasıl başladı? Piyasalar yarın yapılacak olan FED toplantısına kilitlenirken dolar kuru yükselişe bugünde devam etti. Kripto para birimleri ise yeni güne kayıplarla başladı.

Dolar ve Euro Ne Kadar Oldu Diyenler Dikkat!

“Dolar ve Euro ne kadar oldu?” diyen vatandaşlar piyasasının açılış saatini beklemeye başladı. Geçen hafta zirveyi gören dolar dün bir rekora daha imza atarak, 3 lira 95 kuruşun üzerine çıktı. Döviz piyasasındaki yukarı yönlü hareketleri jeopolitik nedenler ile siyasal endişeler artırırken, ABD Merkez Bankasının kritik faiz kararına ise sadece bir gün kaldı. FED’in toplantısından çıkacak kararın yarın akşam saatlerinde açıklaması bekleniyor! Piyasalardaki tedirginlik ve hareketlilik erken saatlerde başlarken, bugün Dolar ve Euro ne kadar oldu? Bitcoin yeni güne nasıl başladı? Ethereum kaç dolardan işlem görüyor? İşte döviz piyasası ve kripto para birimlerindeki güncel durum!

Dolar Bugün Kaç Lira?

Dolar alacak vatandaşlar erken saatlerde döviz bürolarının yolunu tuttu. Serbest piyasada dolar bugün güne yüzde 0,26’lık artışta başladı. Dolar bugün alışta 3,9421 lira olurken, satışta 3,9442 liradan işlem görüyor.

Euro Ne Kadar?

Euro saat 08.20 itibariyle alış yönlü işlemlere 4,8640 liradan başladı. Aynı anlarda satış fiyatı 4,8664 lira seviyesinde gözlemlendi.

Bitcoin Kaç Dolar/TL?

Bitcoin küresel piyasada bugün 8 bin 502 dolardan işlem görmeye başladı. Kripto paranın TL yönlü işlem fiyatı ise 33 bin 537 lira oldu.

Ethereum Kaç Dolar/TL?

Ethereum 20 Mart Salı gününe kayıpla başladı. Değerdeki azalış yüzde 0,29 seviyesinde oldu. Ethereum bugün 537 dolar olurken, TL karşılığı şu anlarda 2 bin 120 lira seviyesinde seyrediyor.