Ekonomi

Dolardaki Düşüş 4 Liralık Bandı Aşamadı! Dolar Kuru (Güncel) Ne Kadar Oldu?

Sizde dolar kuru bugün ne kadar oldu, sorusunun yanıtını arayanlardansanız doğru yerdesiniz. Dolar kuru 4 liralık banttaki yerini korumaya bugünde devam ediyor. Euro ise 5 liraya sadece bir adım uzaklıkta! Peki, dolar bugün kaç lira oldu? İşte döviz piyasasındaki en güncel kurlar…

Dolar Güne Yatay Başladı!

Dolar kuru dün ABD’nin tarım dışı istihdam verilerine tepki verdi. ABD’den yapılan açıklamaya göre tarım dışı istihdam beklentinin altında kaldı. İşte o anlarda dolar kurunda gerileme kaydedildi. Fakat kur yine de 4 liralık sınırın altına inmedi. Bugünün dolar ve Euro kuruna gelince! Dolar kuru güne bir önceki günün kapanışına göre yatay bir seyirle başladı. Euro cephesindeki değişimse yükseliş yönlü oldu.

Dolar Kuru Bugün Ne Kadar?

Dolar dün tarihi zirve olarak gösterilen 4,0664 liraya kadar yükseldi. Küresel gelişmeler sonrasında yön değiştiren dolar kuru bugün saat 08.30 itibariyle alış yönlü işlemlerde 4,0401 lira ile açılış yaptı. Aynı dakikalarda satışlar 4,0501 lira üzerinden başladı.

Euro Kuru Bugün Ne Kadar?

Euro yeni günün alışlarına 4,9670 liradan başlarken, satış kuru 4,9695 lira üzerinden fiyatlandırıldı.

Euro/Dolar Paritesi (Güncel)

Euro/Dolar 6 Nisan Cumartesi günü yükseldi. Yükseliş sonrasında parite 1,2281 seviyesine çıktı.

İngiliz Sterlini Ne Kadar?

İngiliz sterlini almayı planlayanlardansanız bugünün işlem fiyatı 5,6938 lira seviyesinden açıldı. Alış kuru ise günün ilk işlemlerine serbest piyasada 5,7088 lira ile başladı.

Bitcoin Kaç Dolar?

Kripto para birimlerindeki düşüşle piyasa hacminin küçülmesine neden oldu. Bitcoin dün yüzde üçün üzerinde değer kaybetti. Bugüne ise 6 bin 840 dolarlık işlem fiyatıyla başladı.

Ethereum Kaç Dolar?

Sanal para birimleri arasında en çok işlem görenlerden olan Ethereum bugün 379 dolardan işlem görüyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri