Ekonomi

Döviz Piyasasında Bugün! 18.04.2018 Dolar ve Euro Ne Kadar Oldu?

Erken seçim sesleri döviz piyasasını hareketlendirdi. Dolar kuru MHP liderinin açıklaması sonrasında gözünü yeniden yukarıya çevirdi. Kur ilerleyen saatlerde sakinleyerek 4 lira 10 kuruş bandının altına geriledi. Peki, dolar kuru bugün ne kadar oldu? Döviz piyasası ve güncel kurlar haberimizde…

Döviz Piyasası Erken Seçim Talebine Tepki Verdi

Dün MHP lideri Devlet Bahçeli seçim hakkında açıklama yaptı. Seçim kelimesi döviz piyasasında kurların yükselmesini beraberinde getirdi. MHP Genel Başkanı konuyla ilgili açıklamasında seçimin 26.08.2018 tarihinde yapılmasını dile getirdi. İşte bu ifadeler ardından piyasalarda yüzde birlik bir artış kaydedildi. İlk şokun atlatılması sonrasında ise dolar kuru 4,09 liraya geri döndü.

Uzmanlar döviz hareketlerinin jeopolitik gelişmeler etkisi altında yön belirlediğini, erken seçim olasılığının da piyasayı etkileyeceğini belirtti. Bunların yanında Cumhurbaşkanı ile MHP lideri bugün bir görüşme yapacak. Görüşme sonrası açıklamalarsa yakından takip edilecek. Piyasaların bugün takip edeceği diğer bir konu ise Avro bölgesinin enflasyon verileri olacak.

Döviz piyasası dünkü gelişmeler sonrasında güne nasıl başladı? Yatırımcının, iş çevrelerinin ve vatandaşın gözü yeni günün kurlarına çevrildi. Dolar kuru bugün ne kadar oldu? Euro kaç lira? İşte detaylar…

Dolar Ne Bugün Kadar Oldu?

Dolar kuru 18 Nisan Çarşambaya yatay başladı. Alış kuru saat 09.19 itibariyle 4,0985 lira, satış kuru ise 4,0990 liraya yükseldi.

Euro 18 Nisan Çarşamba Ne Kadar?

Dünkü kapanışı 5,0701 lira seviyesinde yapan Euro bugün alışta 5,0728 liraya yükseldi. satış işlemleri ise 5,0738 liradan devam ediyor.

EUR/USD Paritesi

EUR/USD paritesi yüzde 0,01’lik artış sonrasında 1,2371 seviyesinde seyrediyor.

Bitcoin Kaç Dolar?

Sanal para piyasasının en büyüğü konumunda olan Bitcoin yüzde 0,05’lik artış sonrasında 7 bin 900 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum ise değerini saat 09.44 itibariyle yüzde 0,75 artırdı. Artış sonrasındaki işlem fiyatı 506 dolar oldu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri