Ekonomi

Döviz Piyasasında Hafta Sonu Kurları! 14 Nisan Cumartesi Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar kuru 4 liralık psikolojik sınırın üzerinde tutunmaya devam ediyor. Döviz piyasası genel anlamda düşüşe geçse de, kurlar geçtiğimiz haftalardaki banda geri dönmedi. Dolar kuru hafta sonunda ne kadar oldu? Euro kaç lira? İşte detaylar…

Tarihi Zirve Sonrasında Dolar

Dolar tüm zamanların rekorunu hafta içinde kırdı. 4 lira 20 kuruşa kadar yükselen dolar, açıklamalar sonrasında kısmen de olsa gevşeme gösterdi. Bu kapsamda ilk açıklama Başbakan Binali Yıldırım tarafından yapıldı. Merkez Bankasının kura müdahale edeceğini ifade eden Yıldırım, piyasaların rahatlamasını sağladı. Bunun yanında ABD Başkanının yeni mesajları da kurun ateşini aldı. hafta içinde hareketli anlara ev sahipliği yapan döviz piyasası, hafta sonuna daha sakin bir havada girdi.

Döviz kurlarının ve sanal para piyasasının gün gelişmeleri ise şöyle oldu.

Dolar Kuru Ne Kadar?

Dolar yeni güne, bir önceki kapanışa göre yüzde 0,28’lik azalışla başladı. Alış günün ilk işlemlerinde 4,0964 liradan uygulandı. Satış kuru ise 4,0984 lira oldu.

Euro Kaç Lira?

Bugün euro’da düşüş eğilimi içerisinde gün açılışı yaptı. Açılışta 5,0485 lira olan Euro, satışlara 5,0568 liradan devam ediyor.

Euro/Usd Paritesi Güncel!

Güne yatay denecek bir seviyede başlayan Euro/Usd paritesi saat 08.32 itibariyle 1,2331 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar?

Kripto para birimleri yeniden yükselişe geçerken, Bitcoin bugün 8 bin 3 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Kripto para piyasasının ilk onu arasında yer alan Etehereum güne yüzde 2,03’lük yükselişle başladı. Şu anlardaki işlemlerse 503 dolar üzerinden devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri