Ekonomi

Döviz Piyasasında Hafta Sonu Kurları (31.03.2018)

Döviz piyasası hafta sonu dolar ve Euro kurunun bugünkü fiyatını erken saatlerde belirledi. Dolar bugün ne kadar oldu?” diyenler fiyatları mercek altına alırken, dolar kuru yeni güne dünkü kapanışa kıyasla yükselerek başladı. Dolardan etkilenen Euro da gün açılışını yukarı yönlü yaptı.

Dolar Kuru Yönünü Değiştirdi!

Dolar alacaklar, döviz bazında borç ödeyecekler ve döviz bozdurmayı planlayanlar piyasanın hafta sonu hareketlerine kilitlendi. Peki, Dolar kuru bugün ne kadar oldu? Euro 31 Mart Cumartesiye nasıl başladı? İşte yeni günün döviz kurları!

Döviz piyasası yanında merak edilen diğer bir piyasada kripto para birimleri olarak dikkat çekti. Bitcoin güne yükselişle başladı. Ethereum ise saat 08.28 itibariyle yüzde 4,82 değer kazandı.

Dolar Kuru Güncel Durum!

Dolar kuru dünü 3,96 lira seviyesinde tamamlamıştı. Yeni günün alış kuru 3,9521 lira oldu. Doların satış kuru ise şu anlarda 3,9604 liradan devam ediyor.

Euro Kaç Lira?

Euro kuru dünkü kapanışı 4,87 lira bandıyla yaptı. Bugüne alışta 4,8741 lirayla başladı. Euro kurunun satış fiyatı ise serbest piyasada 4,8842 lira olarak yapıyor.

Euro/Dolar Paritesi

Euro/Dolar paritesi saat 08.28 itibariyle yüzde 0,20 artış kaydetti. Parite şu anlarda 1,2324 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar/TL

Bitcoin güne yükselişle başladı. Değerdeki artış sonrasında 6 bin 970 dolardan işlem gören Bitcoin, TL bazında 27 bin 532 lira seviyesinde.

Ethereum Kaç Dolar/TL

Kripto para piyasasının en büyükleri arasında bulunan Ethereum bugün 405 dolar seviyesinden açılış yaptı. Ethereum’un TL bazındaki değeri ise bin 598 lira olarak hesaplandı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri