Ekonomi

Döviz Piyasasında Son Dakika Kurlar! 5 Nisan Perşembe 1 Dolar Ne Kadar?

Dolar kuru dün küresel piyasada güç kazanırken, 4 liralık psikolojik sınırı yeniden aştı. Peki, dolar 5 Nisan Perşembe günü ne kadar oldu? Döviz piyasası güne nasıl başladı? Euro bugün kaç lira? Döviz piyasası ve güncel kurlar haberimizde…

Dolar Kurundaki Yükseliş Sürecek mi?

Dolar kuru gözünü yeniden 4 lira bandının üzerine çevirdi. Dün güne satışta 3,99 liradan başlayan dolar, ilerleyen saatlerde 4,0057 liraya çıktı. Bugünün açılışı da 4 liranın üzerinde oldu.

Uzmanlara göre dolar kurundaki kırılganlığın altında Türkiye’ye yönelik risk algısının iyileşmemesi yatıyor. Bunun yanında enflasyon verileri de piyasaların iyimserliğini bozdu. Bilindiği üzere dolar kuru birkaç hafta içerisinde sert yükselişlere ev sahipliği yaptı. Sonrasındaki süreçte ise kur sınırlı denecek miktarda geriledi.

Döviz piyasasında bunlar kaydedilirken, kripto paralardan oluşan piyasada son zamanların en hareketli haftalarından birini yaşıyor. Hafta ortasına kadar dalgalı bir seyir izleyen sanal para birimlerinden olan Bitcoin güne hafif bir gerileme ile başladı.

Vatandaşlar yeni günün döviz kurlarını öğrenmek için internet başına geçti. Dolar bugün ne kadar oldu? Euro kaç lira? Bitcoin bugün kaç dolar? İşte merak ettiğiniz soruların yanıtı!

Dolar Ne Kadar?

Dolar yeni güne dünkü kapanışa göre yükselişle başladı. Saat 07.55 itibariyle kurdaki artış yüzde 0,08 oldu. Dolar bugünün alış işlemlerine 4,0002 liradan, satışlarına ise 4,0032 liradan başladı.

Euro Ne Kadar?

Euro dün 5 lira sınırını zorladı. Bugüne yüzde 0,15’lik artışla başladı. Kurdaki yükseliş sonrasında alışta 4,9156 lira olan Euro kuru, satışta 4,9177 lira oldu.

Euro/Dolar Paritesi Güncel!

Euro/Dolar 4 Nisan Perşembeye yatay denecek bir seviyede başladı. Parite şu anlarda 1,2277 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar?

Kripto para birimlerinin en büyüğü olan Bitcoin bugün 6 bin 791 dolardan işlem görmeye başladı.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum güne yüzde 0,74’lük kayıpla başladı. Şu anlarda işlem fiyatı 379 dolara kadar geriledi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri