4 Temmuz 2018 – Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar?

Dün gram altının fiyatı, ons altın ile döviz kurlarından almış olduğu destek ile yüzde 0,7 civarında değer artışı gösterdi. Aynı saatlerde çeyrek altının fiyatı da yukarı yönlü seyir izlerken, öte yandan altının ons fiyatı ise dün gün içerisinde son 7 ayın en altı seviyesine kadar gerileme gösterdi. Dün yaşana bu gelişmelerin akabinde bugün çeyrek altın ve gram altının fiyatının ne kadar olduğu merak konusu oldu. İşte 4 Temmuz 2018 Çarşamba gününün altın fiyatları

Ons altının fiyatı bin 237,85 dolar ile 2017 Aralık döneminden bu yana en alt seviyeyi görmesinin akabinde tepki alımları görerek yukarı yönlü seyir izledi ve son olarak bin 256,99 dolar düzeyinde dengelendi.

Konu ile alakalı olarak bazı değerlendirmelerde bulunan altın uzmanları, altın fiyatlarının satış baskısına maruz kaldığını ifade ederek, dün altının ons fiyatının bin 255 dolara kadar, gram altının fiyatının ise 186 TL’ye kadar yükseldiğini, ancak söz konusu bu düzeyde yer edinemediğini dile getirdi. Öte yandan doların yükselişe geçmesi ve altın talebinde düşüş yaşanmasının fiyatlarda gerilemelere neden olduğunu belirten uzmanlar, bugün ons altının fiyatında bin 236 ve bin 245 seviyelerinin beklendiğini ifade etti. Ons altının fiyatının bin 250 dolar düzeyinin altında seyretmesinin, hedefi bin 220 dolar düzeyine işaret ettiğini dile getiren uzmanlar, söz konusu seviyenin piyasalar tarafından yakinen takip edileceğini de ekledi.

İlgili haber:  Emekliler İlave Ödemelerinin Artırılmasını Talep Ediyor!

İşte 4 Temmuz 2018 Çarşamba gününün altın fiyatları…

Gram Altının Fiyatı Bugün Ne Kadar Oldu?

Sabah saatlerinde güne 188 TL seviyesinden giriş yapan gram altının fiyatı, şu dakikalarda (saat 10:25) alış yönünde 189,94 TL seviyesinden, satış yönünde ise 190,03 TL seviyesinden işlem görüyor.

Çeyrek Altının Alış ve Satış Fiyatı Bugün Kaç TL?

Günün açılışını 301 TL bandında gerçekleştiren çeyrek altının, ilerleyen saatlerde değer artışı gösterdi. Şu dakikalarda ise çeyrek altının fiyatı alış yönünde 305,50 TL seviyesinden, satış yönünde ise 312,91 TL seviyesinden işlem görüyor.

Kapalı Çarşı’da İşlem Gören Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Kapalı Çarşı’da işlem gören Cumhuriyet altını aynı dakikalarda alışta bin 49 TL, satışta ise bin 268 TL düzeyinde seyir izliyor.

İlgili haber:  Yeni Şirket Sayısında Büyük Oranda Yükseliş Var!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.