<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Dolar Ne kadar Oldu? (28.03.2018) Güncel Döviz Kurları! - Kredi Memur

Dolar Ne kadar Oldu? (28.03.2018) Güncel Döviz Kurları!

Döviz piyasasının bugünkü değişimi vatandaşlar tarafından merak edilen konular arasında yer aldı. Vatandaşlar, “Dolar ne kadar oldu? Euro kaç liradan alınıyor?” gibi soruların yanıtını öğrenmek için internetin başına geçti. İşte döviz piyasası ve kripto para birimlerindeki son durum!

Dolar Ne Kadar Oldu? Yükseliş Devam Ediyor mu?

Küresel piyasalar ticaret savaşları endişeleri çemberinden yavaş yavaş çıkmaya başladı. Azalan endişeler doların yükselişini beraberinde getirdi. Dolar kuru dünkü kapanışı yüzde 0,34’ü bulan artışla tamamladı. Euro ise gözünü aşağıya çevirdi. Bugünkü açılış hareketleri incelendiğinde ise tam tersi oldu ve dolar kuru azda olsa kayıp yaşadı, Euro yükseldi. Döviz piyasasında bunlar yaşanırken, kripto para birimleri Twitter cephesinden gelen reklam yasağıyla birlikte tepetaklak oldu. Bitcoin düne düşüşle başlarken, ilerleyen saatlerde toparlanma eğilimine girerek yeniden 8 bin doların üzerine çıktı.

Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolardaki hızlı yükseliş herkesin ilgisini çekerken, dolar yeni günün ilk alış işlemlerine 3,9804 liradan başladı. Satış kuru ise saat 08.16 itibari ile 3,9824 liraya geriledi.

Euro Kaç Lira?

Euro alacak veya döviz hesabına para yatıracaklar dikkat! Euro 28 Mart Çarşamba günü 4,9480 liradan işlem görüyor. Alış yönlü işlemlerde ise kur 4,9439 lira civarında seyrediyor.

İngiliz Sterlini Güncel Kur!

İngiliz Sterlini gün açılışında alış yönü işlemelere 5,6521 liradan başlarken, satış yönlü işlemler 5,6525 liradan devam ediyor.

Euro/Dolar Paritesi (Güncel)

Euro/Dolar paritesi yeni güne yükselişle başladı. Şu anlarda paritedeki güncel durum 1,2404 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Bitcoin dünkü sert düşüş sonrasında, azalış eğilimine devam etti ve yeni güne 7 bin 837 dolardan başladı.

Ethereum Kaç Dolar?

Kripto para piyasasının ilk beşi arasında yer alan Ethereum 28 Mart Çarşamba günü, yüzde 2,67’lik kayıp ardından 448 dolardan işlem görmeye başladı.

  • Site İçi Yorumlar