Hafta Sonu Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu? (26.05.2018)

Altın son zamanlarda hızlı bir yükseliş trendi yakalamış olsa da, ara sıra yaşanan kısa süreli düşüş eğilimleri ile bu trendi kesintisiz olarak sürdüremiyor. Altına yatırım yapan ya da yakınlarına hediye almak isteyen vatandaşlar da bu durum karşısında altının an be an takip ediyor. 26 Mayıs Cumartesi günü gram altın alışta 196 TL’den işlem görürken, satışta ise 196,17 TL’den işlem görüyor. Çeyrek altın fiyatlarında ise son durum merak ediliyor. İşte hafta sonunun altın fiyatlarındaki son durum…

Altın fiyatlarında yaşanan hareketlilik devam ederken gerek vatandaşlar tarafından, gerekse de yatırımcılar tarafından en çok merak edilen konuların başında altın fiyatlarının ne kadar olduğu sorusu geliyor. Birikim yapmak, düğün, nişan, sünnet, doğum gibi durumlarda yakınları için hediye almak ya da yatırım yapmak isteyen vatandaşlar tarafından bir hayli merak edilen altın fiyatlarında son durum ne? İşte 26 Mayıs Cumartesi günü gram altın, çeyrek altın ve Cumhuriyet altını fiyatları…

Serbest Piyasalarda Hafta Sonunun Altın Fiyatlarında Son Durum!

Hafta sonu altın fiyatları düştü mü yoksa arttı? Vatandaşlar tarafından en çok takip edilen konunun başında bu sorunun yanıtı geliyor. Hafta sonuna hafif bir düşüş eğilimi göstererek giriş yapan gram altının fiyatı, şu dakikalar itibari ile (saat 09:45) 196 TL’den alınırken, 196,17 TL’den de satılıyor.  Bahsi geçen bu gerileme, diğer altın türlerine de yansıdı. Serbest piyasalarda çeyrek altının fiyatı alışta 315,31 TL olurken, satışta ise 323,19 TL oldu. Yarım alının alışta 630 TL, satışta ise 646 TL’den işlem gördüğü serbest piyasalarda, tam alının alış fiyatı bin 261 TL’den, satış fiyatı ise bin 288 TL’den işlem görüyor.

Kapalı Çarşı’da Altın Fiyatları Ne Kadar?

Kapalı Çarşı’da işlem gören çeyrek altının alış fiyatı 317,10 TL iken, satış fiyatı 325,51 TL oldu. Yarım altın Kapalı Çarşı’da 634 TL’den alınırken, 651 TL’den satılır oldu. Yine Kapalı Çarşı’da işlem gören tam altın ise aynı dakikalarda bin 268 TL’den alınırken, bin 294 TL’den satılıyor.

Kapalı Çarşı’da alıcı bulan Cumhuriyet altını ise alışta bin 310 TL’den işlem görürken, satışta ise bin 330 TL’den işlem görüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.