<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Yeni Günün Altın Fiyatları Ne Durumda! 28 Mart Çarşamba Güncel Altın Piyasası Gelişmeleri! - Kredi Memur

Yeni Günün Altın Fiyatları Ne Durumda! 28 Mart Çarşamba Güncel Altın Piyasası Gelişmeleri!

Gram altın fiyatı 28 Mart Çarşambaya düşüşle başladı. Kapalıçarşı’da gram altın bugün kaç lira oldu? Vatandaşlar günün ilk saatlerinde yeni günün altın fiyatlarını öğrenmek için internet başına geçti. Altın piyasasındaki güncel değişim ve yeni günün altın fiyatları haberimizde…

Altın Fiyatları Yeni Güne Nasıl Başladı?

Yatırımda en güvenilir liman olan altın hem kısa hem uzun vadede kazandırmaya devam ediyor. Altın fiyatları son günlerdeki yükselişine ise bugün ara verdi. Gram altın güne aşağı seyirle başladı. Çeyrek altın ve yarım altınsa dünkü kapanışı yüzde 0,84’lük düşüşte yaptı. “Çeyrek altın bugün ne kadar oldu?” sorusu sabah erken saatlerde yanıt bulurken, günün ilk alış işlemleri 174 civarında başladı. Gram altın 28 Mart çarşambaya yüzde 0,07’lik azalışla başladı. İşte altın fiyatları ve detaylar…

Gram Altın Bugün Ne Kadar?

Gram altın zirveyi görmesi ardından 172 lira bandına geri döndü. Bugünün alışlarında 172,04 liralık fiyat uygulanırken, satışlar saat 09.03 itibariyle 172,11 liradan yapıldı.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar?

Çeyrek altın dünü yüzde 0,84 oranında kayıpla geride bıraktı. Çeyrek altın bugün alışta 274,45 lira, satışta 280,66 lira oldu.

Yarım altında değer kaybeden sarrafiyeler arasında yer aldı. Bugün alış yönlü işlemler 547,19 lira seviyesinden başladı. Yarım altının satış fiyatı ise şu anlarda 561,31 lira olarak gözlemlendi.

Reşat altını 28 Marta değer artırarak başlarken alış fiyatı bin 170 liraya, satış fiyatı bin 182 liraya yükseldi.

Cumhuriyet Altını Bugün Ne Kadar?

Cumhuriyet altını yeni güne bin 138 liralık alış fiyatıyla başlayanlardan oldu. Satış fiyatı ise bin 150 liraya yükseldi.

  • Site İçi Yorumlar