Gündem

Elektronik Sigara Tanıtım

Elektronik Sigara Tanıtım

Klasik sigara kullanımını azaltmak ve kullanıcılara yeni tatlar sunmak amacıyla piyasaya çıkan elektronik sigara cihazları, günümüzde giderek yaygınlaşmış ve birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Sağladığı kullanım kolaylığı ve yüksek aroma çeşitliliği ile tercih olunan bu cihazlar, ülkemizde de Pod Mod firması üzerinden satılmaktadır.

Sizin de bir elektronik sigaraya veya ilgili bir ürüne ihtiyacınız varsa, bu firmanı İnternet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Firmanın İnternet sayfasını ziyaret ederek, başta Uwel caliburn markasına ait cihaz ve ürünler olmak üzere, birçok ürünü satın alabilirsiniz. Ayrıca sadece cihaz değil, Uwel caliburn kartuş gibi önemli ürünleri ve likit ürünlerini de site üzerinden güvenle satın alabilirsiniz.

2017’den Bu Yana

2017 yılında hizmet vermeye başlayan ve ilk günden bu yana müşterilerine uygun fiyatlı şekilde ürün sunmayı hedefleyen site, hali hazırda 25’den fazla markaya sitesinde yer veriyor ve birçok ürünün güvenle satışını sağlıyor. Ayrıca cihazların kullanımı için gerekli olan sarf malzemelerin de bulunduğu sitede, birçok elektronik sigara cihazının incelemesi ve tanıtımı da yer alıyor.