Emeklilikte Yeni Dönem
Gündem

Emeklilere Sevindirici Haber

Dün akşam saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı açıklamaya göre Donald Trump Türkiye’nin düzenleyeceği harekata karşılık Türk ekonomisini yok edeceğine dair açıklamalarda bulundu. Sosyal medyada bir anda gündeme oturan açıklamada“ Daha önce de açıkça belirttiğim gibi, tekrar ediyorum, eğer Türkiye benim büyük ve eşsiz bilgeliğimle belirlediğim sınırlarına çıkmaya yönelik herhangi bir adım atarsa, Türkiye ekonomisini tamamen mahvedip, yok edeceğim.” İfadelerini kullandı. Ardından “daha öncede yaptığım gibi” sözlerini ilave etti. Trump’un bu açıklamalarına tepki gecikmedi. Birçok siyasi parti lideri ve sanatçılar sert ifadelerle Trump’u eleştirdi.

Trump açıklamalarını yaparken Erdoğanla iyi ilişkilerinin olduğunu ancak sınırların dışına çıkılırsa tepkisinin sert olacağını da belirtti. Siyasiler ise yapılan sınır ötesi harekatın kararlılıkla sürdürülmesi gerektiğini ve bu konuda taviz verilmemesi gerektiğini belirtti.

Barış Pınarı Harekatı

Bilindiği gibi Türkiye güvenliğini korumak amacı ile Fırat’ın üzerine harekat düzenlemiştir. Bu harekatı düzenlemeden evvel diplomatik yollar ile problemleri çözmeye çalışmıştır. Ancak yapılan girişimler başarısızlıkla sonuçlanmış ve Türkiye sınır ötesi harekatı başlatmıştır. Harekatın adını Barış Pınarı Harekatı olarak belirlemiştir. Erdoğan yapmış olduğu açıklamada hazırlıkların tamamlandığını ve tüm plan ve programların yapıldığını belirtmiştir. İlk olarak Türk ordusunun Tel Abyad,, Resulayn ve Ayn el Arap bölgelerine gireceği beklenmektedir. Havadan yapılacak olan destekler ile Barış Pınarı Harekatı destekleneceği de belirtilmiştir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri