emlak-konuttan-camlica-camii-projesine-60-5-milyon-lira-yardim
Ekonomi

Emlak Konut’tan Çamlıca Camii Projesi’ne 60.5 Milyon Lira Yardım!

Emlak Konut GYO, Çamlıca Camii projesine 5 yıl boyunca toplam olarak 60.5 milyon lira yardım yaptı.

İstanbul’un En Büyük Camilerinden Olacak

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından son 5 yıl süresince yapımına devam edilen Çamlıca Camii’nin inşaatına 60.5 milyon liralık bağış yapıldı. 2013 yılında temel atma töreni yapılan ve inşaatı halen devam eden Çamlıca Camii, İstanbul’un en büyük camilerinden biri olacak. Cami inşaatına temellerinin atılmasından bu yana en büyük bağışın Emlak Konut tarafından yapıldığı öğrenildi.

Çamlıca Camii’ne En Büyük Bağış Emlak Konut’tan

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından şirket bünyesinde eğitime, kültüre, sanata destek verme konusunda belirlenen stratejiler doğrultusunda İstanbul – Çamlıca’da inşaatı süren projeye büyük bağış yapıldı. Cami inşaatının başlamasından bugüne kadar geçen süre içinde Emkal Konut GYO tarafından yapılan toplam bağışın 60.5 milyon lira olduğu bildirildi.

Son Yapılan Bağış 18 Milyon Lira

Emlak Konut GYO, Çamlıca Camii projesine yaptıkları bağışlar ile ilgili bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada Emlak Konut tarafından bağışlanan tutarın 18 milyon lira olduğu söylenirken, sosyal sorumluluk projelerine katkı amacıyla eğitim, sanat ve kültür alanlarında devam eden faaliyetlere destek oldukları, hali hazırda İstanbul – Çamlıca’da inşaatına devam edilmekte olan caminin Türk İslam Eserleri Müzesi, kütüphane, sanat galerisi, konferans salonu, el sanatları atölyesini inşaatlarını da sürdürmekte olan İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmet Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği’ne, Emlak Konut GYO tarafından 18 milyon lira bağış yapıldığı duyuruldu.

Toplam Bağış Tutarı 60.5 Milyon Lira Oldu

Emlak konut GYO tarafından Çamlıca Camii inşaatına 2014 yılında 10 milyon lira, 2015 yılında 12 milyon lira, 2016 yılında 8 milyon lira, 2017 yılında da 12 milyon 500 bin lira bağış yapılmıştı. Son yapılan 18 milyon liralık bağışla birlikte şirketin cami inşaatına yaptığı yardımın toplam tutarının 60.5 milyon lira olduğu ortaya çıktı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri