Ekonomi

Emlak Sektörünün Yeni Trendi Kira Garantisi!

Konut projeleri kampanyalarında 5 yıldan fazla faizsiz kredili satışlarının yanında son zamanlarda kira garantili konutlar da ön plana çıkmaya başladı. İstanbul’dan sonra İzmir’de de görülen kira getirisi garantisine sahip olan anlaşmalı satışlar bir seneye kadar uzayabiliyor.

Bir takım bası mensupları tarafından konu ile alakalı olarak yapılan haberlere göre, inşaat sektöründe markalı konut üreticileri, milyarlık değerler ile hayata geçirilen projelerde müşteriler tarafından alınan talepleri aktif tutabilmek amacıyla pek çok kampanyalar gerçekleştiriyor.

İstanbul’dan Sonra İzmir’de de Kira Garantili Satış Yapılıyor

Sektörde uzun vadeli sıfır faizli konut satışlarının yanında, son zamanlarda kira garantili kampanyalara da sıklıkla rastlanmaya başladı. İstanbul’da özellikle Fikirtepe, Beylikdüzü ve Kartal gibi semtlerde daha çok sağlanan kira getirileri, şimdilerde İzmir’de de görülmeye başlandı.

Bu gibi satışlarda kira kazançları bin 500 TL’den kapı açarken, 6 bin TL’ye kadar uzanabiliyor. Kampanyalarda bahsi geçen kira garantisi ise 1 sene boyunda devam ediyor. Söz konusu bu kampanyayı uygulayan markalı konut üreticilerinden biri, başlatmış olduğu kampanyasında yatırımcıları için bin 500 TL ile 2 bin TL arasında kira garantisi sağlıyor. Satın alınan konut 269 bin TL değerinde ise bin 500 TL, 370 bin TL değerinde ise 2 bin TL kira garantisi sunuluyor. Üstelik 370 bin TL değerinde konut full eşyalı olarak yatırımcısına sunuluyor.

Konut Projelerinde Kampanyalar Yatırım İştahını Artırıyor

İnşaat sektörünün öncü isimleri tarafından konu ile alakalı olarak yapılan açıklamalarda, konut projelerinde sunulan kira garantisi kampanyasının yalnızca bir örnek olduğu, projelerin hem konumu açısından, hem sağlamış olduğu fırsatlar ve fiyatlar açısından alıcılarını cezbederken, sağlamış olduğu olanakları sayesinde yatırım iştahını artırdığı da ifade edildi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri