<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
CNR Emlak Fuarı’nda 2018 Yılında Pek Çok Değişiklik Yer Olacak! - Kredi Memur

CNR Emlak Fuarı’nda 2018 Yılında Pek Çok Değişiklik Yer Olacak!

cnr-emlak-fuarinda-2018-yilinda-pek-cok-degisiklik-yer-olacak

Türk emlak sektörünün liderlerinin katılacağı Türkiye’nin tek ve ilk uluslararası fuarı olan CNR Emlak Fuarı’nın detayları açıklandı.

Projelerin Örnek Daireleri de Gezilebilecek

CNR Emlak Fuarı 2018 yılında pek çok yenilikle kapılarını açacak. Büyük gayrimenkul şirketlerinin büyük projeleri ile katılacakları CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan CNR Emlak Fuarı’nın ağırlayacağı yerli ve yabancı ziyaretçiler ile yurtdışında yaşayan Türklerden oluşan yatırımcılar fuardaki büyük projelerin maketlerini görme ve inceleme şansı bulacaklar. Ziyaretçiler ayrıca projelerin örnek dairelerini de gezebilecekler.

Gayrimenkul Şirketlerine Özel Alanlar Verilecek

CNR Emlak Fuarı’na katılan gayrimenkul şirketlerine örnek dairelerinin sergilemeleri için özel alanlar da verilecek. Ücretsiz olarak tahsis edilecek olan bu alanlarda firmalar projelerinin örnek dairelerini ziyaretçilerle buluşturabilecekler. Bu sayede ziyaretçiler de satın almak istedikleri daireleri yakından inceleme fırsatına sahip olacaklar. Fuar alanı içinde ziyaretçilere tanınan bir başka fırsat da alan içinde kurulan Bankalar Caddesi bölümden konut kredisi başvurusu yapabilecek olmaları. Bu bölümde yer alan banka stantlarından kendilerine konut kredisi çıkıp çıkmadığını öğrenebilecek olan yatırımcılar, aynı zamanda fuar alanı içindeki Tapu ve Kadastro bölümünden satın alacakları eve dair tapu işlemlerini de başlatabilecekler.

Ziyaretçilere Özel konut Fiyatları Sunulacak

CNR Emlak Fuarı süresince fuara gelen yerli ve yabancı ziyaretçiler, Türkiye’nin her yerinde devam eden kentsel dönüşüm projelerini ve toplu konut projelerinin yanı sıra, büyükşehir belediyelerinin toplu konut alanındaki yatırımlarını da inceleyebilecekler. Ziyaretçiler, gayrimenkul firmaları tarafından CNR Emlak Fuarı’na özel olarak hazırlanan kampanyaların fuar boyunca geçerli olan konut fiyatlarından yararlanma imkanı da bulacaklar.

Fuara 30 Bin Kişinin Ziyareti Bekleniyor

CNR Emlak Fuarı, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından destekleniyor. Tam adı CNR Emlak – 6. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri ve Finansman Fuarı olan bu fuar, 17 Ekim 2018 – 20 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenecek. CNR Expo Yelşilköy’de düzenlenecek olan fuara 30 bin civarında yerli ve yabancı ziyaretçinin katılması bekleniyor.

  • Site İçi Yorumlar