<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Emlak Notu: Sahibinden.com hegemonyasına son! - Kredi Memur

Emlak Notu: Sahibinden.com hegemonyasına son!

Teknoloji ilerledikçe alışveriş alışkanlıklarımız da değişiyor. İnternetin yayılmasıyla birlikte kolay alışveriş ve bilgi edinilecek siteler de artıyor. Taşınmaz menkul alışverişinde internet ilan sitelerinin en büyüğü tartışmasız sahibinden.com’dur. Türkiye internet ilan pazarında önemli bir payı olan bu siteye ilan verebilmek daha da zorlaştı. Daha önce kısıtlama olmadan ilan verilebilen sitede ücretsiz ilan olanakları çok kısıtlı hale geldi. Küçük işletmelerin mağaza açmadan ilan vermesi imkansızlaşırken, mağaza ve ilan fiyatları da fazlasıyla yüksek. Kısıtlı bütçelerle hizmet vermeye çalışanlar için artık cazip gelmiyor.

Alternatifleri de ücretli olan ilan sitelerine inat ücretsiz bölgesel ilan siteleri bulmak hala mümkün. Kullanıcıların alışkanlıklarını değiştirmek güç olsa da denemeye değer siteler var. Bölgesel diyoruz çünkü ülke genelinde bir ağ kurmak büyük bütçeler gerektirecektir. Bunun örneklerinden biri olan Pursaklar Emlak İlanları sitesi ücretsiz ilan hizmeti sağlamaktadır. Pursaklar Saray satılık arsa, daire ve dükkan ilanlarına hızlıca göz atıp, yorumlayabilirsiniz. Aynı şekilde bu tip ücretsiz hizmet sitelerini bölgesel olarak google aramalarında bulabilirsiniz. Satılık daire, arsa ve diğer menkullerin yanında kiralık gayrimenkul ilanlarına da rastlamak mümkündür.

Bölgesel olarak işleyeceğimiz ücretsiz emlak sitelerinde ilanları incelerken interaktif etkileşime girilebilir. Emlak alımlarını ilk defa yapanlar için tedirgin edici noktalar ve akılda kalan sorular için bu husus çok önemlidir. Ücretsiz kaynak bulmak güçtür. Bunun için Emlaknotu.com soru-cevap bölümü yapmış ve bu konularda danışmanlık veriyor.

Ücretsiz Pursaklar Emlak İlanları sitesini incelemek için; emlaknotu.com adresine bakabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar