<meta name="google-site-verification" content="NZZM__gCr9t63HozLWRcKnFsJHPpUjGwx5Bemv9Lxo0" />
Ziraat Bankası 2019 Konut Kredisi %0,98 ve Anlaşmalı Firmalar - Kredi Memur

Ziraat Bankası 2019 Konut Kredisi %0,98 ve Anlaşmalı Firmalar

Ziraat Bankası 2019 Konut Kredisi %0,98 ve Anlaşmalı Firmalar

Ziraat Bankası konut satışlarını artırma adına kredi faizlerinde indirime gitti. Ülkenin neredeyse her yerinde belirlenen şartlar altına kredi faizleri %0,98’e kadar düşüyor.

 

Ziraat Bankası olarak ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyete destek verme vizyonumuz doğrultusunda, ekonomimizin lokomotifi konumunda olan konut/inşaat sektörüne yönelik uzun yıllardır etkin finansal çözümler sunmaktayız.

Bankamız; bugüne kadar öncü olarak konut sektörüne sunduğu çözüm önerilerine bir yenisini daha ekleyerek, hem Bankamız ile kredili çalışmakta olan konut üreticisi firmalarımızın hem de bireysel müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatmıştır.

Uygulama kapsamına; hali hazırda Bankamızla aktif olarak kredili çalışmakta olan konut üreticilerinden katkı paylı konut kredisi satışına ilişkin anlaşma yapılanlar alınmıştır.

Bu firmalardan bitmiş birinci el ve henüz tamamlanmamış, inşaatı devam etmekte olan konut satın alacak müşterilerimize; aylık %0,98 faiz oranı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle 750 Bin TL’ye kadar konut kredisi kullanma imkanı sunulacaktır.*

*500.000 TL tutarlı, 120 ay vade, aylık %0,98 faiz oranı, %0,05 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan konut kredisinin yıllık maliyet oranı % 12,5844’tür.

Anlaşma sağlanan firmalar için Anlaşma sağlanan firmalar için  tıklayınız.

  • Site İçi Yorumlar