Ekonomi

Esnaf Kredisi Veren Bankalar

Esnaflar daha iyi bir imkân içinde iş hayatına devam edebilmek için, genel olarak banka kredilerine yönelmeyi tercih ediyor. Bu alanda pek çok banka, esnafların maddi ihtiyaçlarına hızlı ve cazip çözümler sunmaktadır. Üstelik düşük faiz ve uzun vade imkanlarıyla birlikte, esnafların zorlanmadan kredi ödemelerini yapmasına yardımcı olan bir sistem vardır. 2018 esnaf kredisi kapsamında pek çok bankanın yeni kampanyaları duyurduğunu belirtmek gerekiyor. 2018 esnaf kredisi veren bankalar ise aşağıdaki gibi olmaktadır:

2018 Esnaf Kredisi Veren Bankalar

  • Denizbank’tan Esnaf Kredisi

Denizbank, özellikle ilk defa bu banka ile çalışacak kişiler için pek çok avantajı peşinde getiriyor. Bu kişiler için düşük faizli kredi imkânı tanıyor. İlk defa kredi alacak kişiler için, belirlenen faiz oranı ise %1.39 olmuş durumdadır. Bu faiz oranları ve uzun vade imkanıyla birlikte, en azla 80 bin TL oranına kadar kredi çekmek mümkün olur. Bunun yanında vade oranlarını incelediğimizde ise karşımıza 48 aylık bir vade oranının geldiğini görüyoruz. Bu 4 yıllık süreç içinde esnaflar kendi bütçelerine yönelik, bir ödeme planı oluşturarak bunu ödemeye devam edebilirler.

  • Vakıfbank’tan Esnaf Kredisi

Vakıfbank, esnaflara özel olarak mini ve standart kredi hazırlamıştır. Acil ve düşük kapsamlı kredi tutarına ihtiyaç duyan kişiler, mini kredi imkanından yararlanabilir. Bu şekilde 20 bin TL oranına kadar banka üzerinden kredi alabilme yolu açılmıştır. Standart kredi türü ise, esnaflara en fazla 50 bin TL oranında kredi sağlamaktadır. Öte yandan banka üç ayda bir ödeme, taksit erteleme seçeneği, taksitlerin müşteri tarafından belirlenmesi gibi pek çok özelliği bünyesinde bulundurur. Bu durum esnafların daha kolay kredi ödemesine imkân tanımaktadır.

  • ING Bank’tan Esnaf Kredisi

2018 Esnaf kredisi veren bankalar arasında ING Bank’ta bulunuyor. ING Bank düşük faizli esnaf kredileri üzerinden, maddi anlamdaki zorlukları bitirme müjdesi veriyor. Banka tarafından alınacak en düşük esnaf kredisi ise 1000 TL oluyor. En yüksek kredi tutarı ise bu bankada 50 bin TL’dir. Faiz oranı ise %1.34 olan banka 36 ay vadeli olarak, esnaflara kredi imkânı sunar. Bunun yanında banka tarafından ödeme sisteminede belirli kolaylıklar getirilmiş durumdadır. 3 ay ertelemeli ödeme gibi pek çok sistem, esnaflara kolaylık oluşturur.

  • Diğer Esnaf Kredisi Veren Bankalar

Esnaf kredisi veren bankalar sadece bunlarla sınırlı değildir. Aynı zamanda Akbank, Yapı ve Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, QNB Finansbank gibi pek çok banka 2018 yılında esnaflara kredi vermeye devam etmektedir.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri