Ekonomi

Euro Kuru Ne Kadar Oldu (6 Mart Salı)? Döviz Piyasasında Son Gelişmeler!

ABD’nin korumacı politikaları döviz piyasasını derinden etkiledi. Küresel piyasalar belirsizlik içerisine girerken, durumdan en çok dolar yatırımcısı etkilendi. Dolar yükselişine ara vererek yatay bir seyre büründü. Dolar kuru bugün ne kadar oldu? Euro kuru kaç lira? İşte detaylar…

Trump’ın Dolar ve Euro Kuru Üzerindeki Etkileri Negatif Oldu

Küresel piyasaları negatif etkileyen açıklama ABD Başkanı tarafından yapıldı. Trump korumacı politikalarla Çin ve Avrupa piyasalarını endişelendirdi. Dolar yaklaşık bir buçuk ayın zirvesine doğru giderken, dolar kurundaki yükseliş yerini sakinliğe bıraktı. Dolar cephesinde bu gelişmeler kaydedilirken, ABD’nin korumacı politikaları altın piyasasını hareketlendirdi. Altın fiyatları yeni haftaya artışla başladı.

Euro ise haftanın ilk gününe 4,69 liranın üzerinde başlamıştı. Bugünün kurları incelendiğinde Euro’nun günlük değişimi yukarı bir seyirde oldu. Döviz piyasasının güncel gelişmeleriyse şöyle oldu!

Dolar Kuru Ne Kadar?

Geçen haftayı 3,80 bandında kapatan dolar, haftanın ilk gününde 3,8115 liraya yükseldi. Bugün ise saat 08.39 itibariyle alışta 3,8107 lira, satışta 3,8115 lirayla yatay bir grafik sergiledi.

Euro Kuru Kaç Lira Oldu?

Yatırımını Euro’ya yapanlar yeni günün ilk saatlerinde günün işlem fiyatlarını araştırmaya başladı. Euro kuru yeni güne alış yönlü işlemlerde 4,7052 liradan başladı. Satışlarsa 4,7071lira seviyesinde kendini gösterdi.

Euro/Usd Paritesinde Güncel Durum!

Euro/Dolar paritesi saat 08.59 itibariyle 1,2351 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para piyasası hakkında çıkan haberler Bitcoin’de ciddi kayıplara neden olurken, Bitcoin bugüne 11 bin doların üzerinden başladı. İşlem fiyatı küresel piyasalarda yüzde 2,53’lük kayıp yaşarken, 11 bin 301 dolar seviyesinden alıcı buldu.

Ethereum Ne Kadar Oldu?

Ethereum haftanın ikinci gününde düşüşe devam etti. 848 dolardan işlem gören Ethereum yatırımcısını bugün üzenlerden oldu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri