final-four-ucak-bileti-fiyatlarini-ucurdu
Dünya

Final Four Uçak Bileti Fiyatlarını Uçurdu!

Fenerbahçe Doğuş’un Belgrad’da düzenlenecek olan Final Four’a kalması uçak bileti fiyatlarının yükselmesine neden oldu.

Belgrad Uçak Bileti Fiyatı 3.200 Lira Oldu

Belgrad’da oynanacak olan Final Four’a, Fenerbahçe Doğuş’un da katılacak olması bu şehre olan taleplerin artmasına ve uçak bileti fiyatlarının yükselmesine neden oldu. Belgrad uçak bileti fiyatları diğer zamanlara göre THY’de 3 katına çıkarken, Pegasus Hava Yolları’nda 5 katına yükseldi. Belgrad’a uçak bileti fiyatları 3.200 lirayı buldu.

THY’de Uçak Bileti Fiyatları 3 Katına Çıktı

18 Mayıs 2018 – 20 Mayıs 2018 tarihlerinde Fenerbahçe’nin, Turkish Airlines Euroleague Final Four karşılaşmalarına çıkacak olması dolayısıyla Fenerbahçeli taraftarlar da Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a akın edecekler. Fenerbahçe taraftarlarından gelen yoğun talepler sebebiyle Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları’nın Belgrad’a düzenlediği seferlerdeki uçak bileti fiyatları da yükseldi. Sırbistan’ın başkentine uçak bileti fiyatları Pegasus’ta daha önceki döneme göre 5 katı arttı. THY uçak bileti fiyatları da Belgrad için 3 katına çıktı. Fiyatların 3.200 liraya kadar yükselmiş olması dikkatlerden kaçmadı.

Fenerbahçe Doğuş’u Final Four’da İzleme Planları Başladı

Fenerbahçe Doğuş basketbol takımı THY Euroleague’da Baskonia’yı 83 – 92 yendi ve seride üçüncü kez galibiyet alarak dörtlü final olarak bilinen Final Four’a kalmak hakkını elde etti. Fenerbahçe Doğuş’un dört defa üst üste Final Four’a kalarak tarih yazması taraftarlarını da harekete geçirdi. Binlerce Fenerbahçe taraftarı dörtlü finali canlı izleyebilmek için Belgrad’a gitmeye hazırlanıyor. Sırbistan’da oynanacak olan Final Four maçları 18 Mayıs 2018 tarihindeki yarı final maçları ile başlayacak, 20 Mayıs’ta üçüncülük maçı ve final maçı oynanacak.

THY Belgrad’a Ek Seferler Düzenleyecek

Pek çok Fenerbahçe taraftarı hem tatil yapmak, hem de Final Four maçlarını yerinde izlemek için Belgrad’a gitme planları yaparak tur firmalarının kapısını çalıyor. Normal uçuşlarında günde 2 kez Belgrad’a uçuş düzenleyen THY şehre karşılıklı olarak 5 sefer yapacak. 17 Mayıs 2018 tarihinde THY Belgrad’a 4 kez uçuş düzenleyecek. Fenerbahçeli taraftarlar İstanbul’dan Belgrad’a gitmek için Pegasus Hava Yolları’nı da kullanabilecek.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri