Gündem

Fiyat Kalite Performansı Yüksek Ürünler Evform’da

Fiyat Kalite Performansı Yüksek Ürünler Evform’da

Mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Evform, ürün ve hizmet kalitesiyle öne çıkıyor. Yatak odası ve oturma odası modelleri, masa sandalye takımları, çalışma odaları, mutfak ve banyo mobilyaları, elektronik ev aletleri, dekorasyon aksesuarları gibi geniş ürün kategorileri içinde birbirinden şık ürünler bulunuyor.

Şık ve Kaliteli Ürünler

Modern zamanların zevkine uygun tasarımlarla üretilen ürünler kalite olarak da üst düzeydedir. Üretilen tüm ürünler güvenlik testlerinden geçirilir. Ergonomik yapısıyla insanların rahatça kullanabileceği ve dinlenebileceği mobilyalar ortaya çıkmıştır. Renk, desen ve doku olarak da her ürün görsel keyif sunar.

Evform Sitesinde Satış Yapma İmkanı

Evform, web sitesi üzerinden satış yapılmasını sağlayacak bir sistemi de kullanıma sunmuştur. Bu sistem sayesinde kullanıcılar üretmiş oldukları ürünlerin satışı için site içinde mağaza açabiliyor. Herhangi bir ücret ödemeksizin açılan bu mağazalarda istenen sayıda ürün yüklenebiliyor. Web sitesinin aylık ziyaretçi sayısı 1 Milyonun üzerinde olduğu için mağaza sahibi kullanıcılar bu kitleye ulaşma imkanı bulacaktır.