garanti-bankasi-cagri-merkezi-personel-alimi
Memur Alımı

Garanti Bankası Çağrı Merkezi Personel Alımı!

Garanti Bankası personel alımları kapsamında Banka’nın çağrı merkezi departmanına işe alımlar gerçekleştirilecektir.

Garanti Bankası Yeni Personel Alımları

Garanti Bankası bünyesinde görev verilmek üzere müşteri temsilcisi personel alımı yapılacaktır. Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapan kişiler Garanti Bankası’nın iş başvuruları ile ilgilenen departmanı tarafından değerlendirmeye alınacaklar ve açık pozisyon için gereken şartları taşıdıklarına karar verilmesi halinde diğer iş görüşmesi aşamaları için davet edileceklerdir. Bu yüzden iş başvurusu yapan adayların başvuru sırasında iletişim bilgilerini tam ve doğru olarak belirtmeleri sonradan sağlanacak geri dönüşler için önemlidir.

Garanti Bankası Çağrı Merkezi iş başvurusu yapan kişiler işe alımları sağlandıktan sonra telefon yoluyla müşterilere bankacılık hizmeti vermek, arayan müşterilerin sorularını cevaplamak, sorunlarını çözüme ulaştırmak gibi görevler alacaklardır. Müşteri temsilcisi personeller ayrıca Banka’nın müşterilerini aramak suretiyle Garanti Bankası’nın ürünlerini pazarlayacak ve satışını yapacaklardır. Yeni personeller işe kadrolu personel olarak çağrı merkezinde başlayacaklar ancak daha sonra Garanti Bankası’nın diğer şubelerinde ve genel Müdürlüğü’nde devam etme imkanı bulacaklardır.

Garanti Bankası Müşteri Temsilcileri Arıyor

Garanti Bankası müşteri temsilcisi iş başvurusu yapacak olan adaylarda ne gibi özellikler aradığını da açıkladı. Buna göre; üniversitelerin lisans ya da ön lisans bölümlerinden mezun, 30 yaşından büyük olmayan, erkek adaylar için askerlik görevini yapmış y da en az 2 yıl tecil ettirmiş olan, haftanın 5 iş günü 09:00 – 18.00 saatleri arasında çalışacak olan, iletişim becerileri güçlü, ikna yeteneği gelişmiş, satış yapmak için istekli, diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren adayların Garanti Bankası il başvuruları kabul edilecektir. Yeni personeller Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabilmektedirler. Garanti Bankası personellerine Banka tarafından asgari ücret ödenecektir.

Garanti Bankası İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Garanti Bankası iş başvuruları 1 Haziran 2018 tarihin kadar İnsan Kaynakları birimi tarafından kabul edilerek değerlendirmeye alınacaktır. Bu işe alımlar hakkında daha çok bilgi almak, Banka müşteri temsilcisi iş başvurusu yapmak isteyen adaylara aşağıdaki bağlantı yardımcı olacaktır.

https://www.yenibiris.com/garanti-bankasi/telefon-bankaciligi-musteri-temsilcisi-is-ilani/373697

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri