,
garanti-mortgage-saha-satis-temsilcisi-personel-alimlari
Memur Alımı

Garanti Mortgage Saha Satış Temsilcisi Personel Alımları!

Garanti Mortgage tarafından Türkiye’nin çeşitli illerinde görev verilmek üzere saha satış temsilcisi personel alımları yapılacağı duyuruldu.

Banka Saha Satış Personel Alımları

Türkiye’nin en çok konut kredisi sağlayan bankası olan Garanti Bankası bünyesinde görev yapmak isteyen, kariyerine satış alanında yön vermek isteyen adayların başvurularının kabul edildiği Garanti Mortgage saha satış elemanı iş başvurusu yapacak olan adaylarda hangi özelliklerin ve niteliklerin bulunması gerektiği detaylı olarak bildirildi. Bunların neler olduğunu öğrenmek ve banka satış personeli iş başvurusu yapmak için haberimizin devamını takip edebilirsiniz.

Garanti Mortgage Satış Personellerinde Aranan Özellikler

Garanti Mortgage iş başvurusu yaparak saha satış temsilcisi olmak istediğini bildiren, gerekli şartları yerine getiren adayların üniversitelerin lisans ya da ön lisans bölümlerinden mezun olması, erkek adayların askerlik görevlerini yapmış olması ya da en az 2 yıl tecilli olması, ofis ortamında değil sahada görev yapmayı kabul edecek olması, ikna yeteneğinin gelişmiş olması, iletişim konusunda başarılı olması, yoğun müşteri ilişkilerini başarıyla yürütebilecek olması, İzmir, Denizli, Bursa, Konya ve İstanbul’da ikamet ediyor olması gerekiyor. Adaylar ikamet ettikleri illere göre ilgili şubelerde işe yerleştirilecektir.

Garanti Mortgage Yeni Personellerin Görevleri

Garanti Mortgage eleman alımı iş başvurusu yapan kişilerin işe alımları sağlandıktan sonra yoğun çalışma saatleri dahilinde sahada müşteri ziyaretleri gerçekleştirecekler. İnşaat firmaları ve emlak ofislerine yapacakları ziyaretlerde müşterilere konut kredisi ile ilgili bilgiler vererek portföylerine yeni müşteriler katma yoluna gidecekler. Saha satış temsilcileri kendilerine verilen satış hedeflerine uygun olarak çalışacaklar ve yeni müşterilerle kurulacak ilişkilerin devamını da profesyonel bir şekilde yürütecekler.

Garanti Mortgage İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Garanti Mortgage personel alımı iş başvuruları 13 Nisan 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bu işe alımlar hakkında bilgi almak ya da saha satış elemanı iş başvurusu yapmak isteyen kişiler aşağıda paylaşılan bağlantı aracılığıyla daha fazla bilgiye ulaşabilir ve iş başvurusu yapabilirler.

http://www.kariyer.net/is-ilani/garanti-mortgage-saha-satis-temsilcisi-2028116