gazi-universitesi-209-kisilik-sozlesmeli-personel-alimi
Memur Alımı

Gazi Üniversitesi 209 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı!

Gazi Üniversitesi bünyesinde görev verilmek üzere sözleşmeli personel alımları yapılacağı duyuruldu.

Kamu Sözleşmeli Personel Alımları

Gazi Üniversitesi Başhekimliği’nde ve Diş Hekimliği Fakültesi’nde görev verilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu kapsamında sözleşmeli personel alımları yapılacak. işe alımlarda Resmi Gazete’de yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar baz alınacak. İşe alınacak olan 209 sözleşmeli kamu personelinin 190 kişisinin giderleri özel bütçeden, 10 kişisinin giderleri de döner sermayeden karşılanacak. Kamu sözleşmeli personel alımları ile ilgili detaylar haberimizin devamındadır.

Sözleşmeli Kamu Personelleri Hangi Mesleklerden Olacak?

Gazi Üniversitesi tarafından yapılacak olan sözleşmeli kamu personel alımları çerçevesinde toplam 209 kişinin işe alımı gerçekleştirilecek. Bu kişilerin dağılımının 167 hemşire, 22 sağlık teknikeri, 1 diğer sağlık personeli, 3 biyolog, 5 diyetisyen, 1 psikolog, 5 fizyoterapist, 2 tekniker, 2 mühendis ve 1 teknisyenden oluşacağı bildirildi. işe alınacak olan yeni kamu personelleri ile hizmet sözleşmesi yapılacaktır. Sözleşmede bulunan koşulları yerine getirmeyenlerin sözleşmeleri 1 ay içinde fesh edilecektir.

Kamu Personel Alımlarında Aranan Şartlar

Kamu personel alımları kapsamında yapılacak olan işe alımlar için başvuru yapacak olan adaylarda aranan şartlar aşağıdaki gibidir.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Kamu haklarından men edilmemiş olmak
  • Taksirli suçlar hariç olmak kaydıyla herhangi bir suçtan hüküm giymemiş ve soruşturması devam ediyor olmamak
  • Erkek adaylar için askerliklerini yapmış, ertelemiş ya da yedek subaylık hakkı kazanmış olmak
  • Devlet memuru olmak için herhangi bir sağlık engeli bulunmamak

Kamu Personel Alımları Başvurusu

Kamu personeli olmak isteyen adayların 6 Nisan 2018 – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında aşağıda belirtilen belgeleri eksiksiz olarak tamamlayarak Teknikokullar – Beşevler – Ankara adresindeki Gazi  Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı’na bizzat başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler

  • KPSS B Grubu sonuç belgesi
  • Başvuru formu (Gazi Üniversitesi’nin internet sayfasından temin edilebilir
  • Diploma örneği
  • Nüfus cüzdanının fotokopisi
  • Askerlik durumunu gösterir belge

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri