Memur Alımı

Gazi Üniversitesi 21 Kadroda 77 Personel Alımı

Gazi Üniversitesi İŞKUR aracılığı ile bir ilan yayımladı. İlana göre Gazi Üniversitesi’nde meydana gelen işçi personel açığının kapatılabilmesi için 21 farklı kadroda 77 personel alınacağı duyuruldu. Başvuru yapacak adayların kamu haklarından mahrum olmaması, 18 yaşını doldurmuş olması, Türk vatandaşı olması gibi genel koşulları sağlaması gerekmektedir. Ayrıca alınacak kadroya uygun özel şartların da adaylar tarafından sağlanması gerekmektedir.

Başvurular 30 Eylül 2019 tarihinde başlayacağı ve 4 Ekim 2019 tarihinde sona ereceği belirtildi. Söz konusu başvurular Türkiye İş Kurumu resmi internet sayfası https://esube.iskur.gov.tr/ üzerinden online başvuru ya da adayın bulunduğu ilin Çalışma ve İş kurumu İl Müdürlüğü’ne şahsen başvuruları kabul edilecektir.

Kadro dağılımı ise şu şekildedir:

En az ilköğretim mezunu olmak şartı ile lise, Ön lisans ve lisans mezunu adaylar arasından, 17 temizlik görevlisi, 25 hastane hizmetlisi, 1 erkek kuaförü, 1 boyacı, 2 güvenlik görevlisi, 1 haberleşme sistemleri teknisyeni, 1 grafik teknisyeni, 1 mobilya iskeleti ve döşeme işçisi, 2 soğutma ve iklimlendirme teknisyeni, 1 sıhhi tesisatçı, 1 kaynak teknisyeni, 3 elektromekanik taşıyıcılar teknisyeni, 4 elektrik teknisyeni, 1 temel ikmal ve montaj elemanı, 1 büro memuru, 1 garson, 1 aşçı, 5 büro yönetimi ve sekreterlik, 3 bilgisayar programcılığı teknikeri, 2 bilgisayar programcısı ve 1 İnşaat mühendisi olmak üzere toplam 77 personel alımı yapılacaktır.

 

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri