Memur Alımı

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Personeli Alım İlanı!

Gaziosmanpaşa Üniversitesi sağlık personeli alım ilanı bugün yayımlandı. İlana göre üniversite bünyesinde toplamda 32 sözleşmeli personel alımı yapılacak.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Personeli Alım İlanı DPB’de Yayımlandı

Devlet Personel Başkanlığının resmi web sitesindeki ilana göre Gaziosmanpaşa Üniversitesi sağlık personeli alımı için düğmeye bastı. İlanda istihdam edilecek kişi sayısı 32 olarak duyurulurken, alınacak personelin toplam sayısının 32 olduğunun altı çizildi.

Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesindeki ilan bugün yani 20 Şubatta yayımlandı. İlanı gören adaylar heyecanlanırken, alımlara ilişkin genel bilgilerde duyuruda yer aldı.  Buna göre Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörlüğü, üniversite bünyesinde çalışacak kamu personel alımı yapacak. Alımlar sağlık personeli kadrosuna yönelik olacak ve istihdam sözleşmeli kadro olarak gerçekleşecek. Adaylar başvurularını bugünden itibaren yapabilecek. Son başvuru tarihi ise 6 Mart 2018 olarak bildirildi.

Devlet Personel Başkanlığının sitesindeki duyuruya göre 32 kişilik personel alımında 2 farklı hemşire alımının yapılacağı görüldü. 32 sağlık personelinin 25 tanesi fakülte mezunlarına, yüksekokulların hemşirelik ya da sağlık memurluğu bölümlerinden mezun olan adaylara ayrıldı. 5 hemşire alımınınsa sağlık meslek liselerinin hemşirelik ya da sağlık memurluğundan mezun olan adaylara ayrıldığı görüldü.

İlana göre ebe alımlarında adayların fakülte veya yüksekokulların ebelik bölümlerinden mezun olmaları ön şart olarak kaydedildi.

Gaziosmanpaşa Üniversitesi sağlık personeli alım ilanı çerçevesinde sağlık teknikeri alımındaki mezuniyet durumları şartında ise, meslek yüksekokullarının fizik tedavi ve rehabilitasyon, fizik tedavi ya da fizyoterapi bölümleri yer aldı.

Yapılan açıklamaya göre başvuruların alınması tamamlandıktan sonra, her bölüm için kamu Personeli Seçme Sınavı ( KPSS) sıralaması yapılacak. Kazanan adayların listesi ise kurumun resmi internet sitesinde duyurulacak.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri