,
Ekonomi

Gram Altın ve Çeyrek Altın Kaç Lira Oldu? Altın Piyasasında 26 Nisan 2018

Yeni günün altın fiyatları belli oldu. Gram altın güne düşüşle ve 173 lira seviyesinden başladı. Gram altındaki fiyat azalışı altın alacakları memnun etti. Çeyrek altın alacaklar dikkat! Çeyrek altında yeni güne düşüşle başlayanlardan oldu. İşte güncel altın fiyatları…

Gram Altın Düşüşte!

Gram altın, piyasasının açıldığı şu saatlerde 173 lira bandına geri dönmüş görünüyor. Altının ons fiyatı ise güne yatay bir seyirle başladı. Bu durum sarrafiye ürünlerini de etkiledi.

Altın yatırımcısı çok değil bundan birkaç hafta önce tarihi zirvelere tanıklık etmişti. Sonrasında ise altın kademeli bir düşüş eğilimine girdi ve 183 liralık gram fiyatını bugün 173,50 liraya kadar taşıdı. Düğün sezonu öncesinde kaydedilen bu azalış evlenecek çiftleri ve hediye olarak altın alacak vatandaşları sevindirdi.

Peki, bugün çeyrek altın kaç liradan satışa sunuldu? Yarım altın gün açılışında kaç liraya satıldı? Cumhuriyet altını ne kadar? İşte bu soruların yanıtı piyasanın açılmasıyla netlik kazandı.

Gram Altın Kaç Lira?

Gram altındaki azalış sonrasında günün ilk satışları saat 07.58 itibariyle 173,65 liraya geriledi. Alış yönlü işlemlerse 173,59 lira ile gün açılışı yaptı.

Çeyrek Altın 26 Nisan Perşembe

Çeyrek altın yatırımcısı bugünün fiyatlarının düştüğü gördü ve alışverişlerini öne çekti. Çeyrek altın güne yüzde 0,53’lük azalışla başladı. Alışlar 278,61 liradan başladı. Çeyrek altının satış fiyatı ise 284,91 liraya geriledi.

Yarım altın yatırımcıları bugün alışverişlerini 569,81 liradan yapabilir. Elindeki altını bozduracaklar dikkat! Yarım altın bugün satışta 555,47 liraya düştü.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını fiyatı güne yüzde 0,17’lik azalışla başladı. Düşüş sonrasında alış fiyatı bin 151 liraya düştü. Satışlarsa bin 163 liradan başladı.