gratis-satis-danismani-personel-alimlari
Memur Alımı

Gratis Satış Danışmanı Personel Alımları!

Gratis satış danışmanı personel alımları kapsamında açık pozisyonlara eleman alımları gerçekleştirilecektir.

Gratis Yeni Personeller Arıyor

Gratis Türkiye’de faaliyet gösteren kişisel bakım marketleri arasındadır. Türkiye genelinde 400’den fazla mağazası bulunmaktadır. Gratis Demir sabancı tarafından kurulmuştur. 12 ayrıca kategoride kişisel bakım ürünü bulunmakta olup, 1500 çeşit ürün Gratis’in kendi imalatıdır. Mağaza satış personel alımları ile ilgilenen adaylar için Gratis tarafından yapılan işe alım duyurusunda başvuru sahiplerinde aranan nitelik ve özellikler detaylı bir şekilde belirtildi. Haberimizin devamında Gratis personel alımları iş başvurusu ile ilgili bütün bilgilere ulaşmak mümkündür. Gratis eleman alımlarında aranan öncelikli şart en az lise mezunu olunması gerektiğidir.

Mağaza Satış Danışmanları Personel Alımları

Gratis eleman alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin lise mezunu olmalarının yanı sıra tercihen daha önce perakende sektöründe, bir mağazada satış danışmanı olarak çalışmış olmaları, satış alanında beceri sahibi olmaları, kendilerine verilen satış hedefleri doğrultusunda çalışabilecek olmaları, iletişim yeteneklerinin güçlü olması, güler yüzlü olmaları, ekip halinde çalışma şekline ayak uydurabilecek olmaları, dış görünümlerine özen gösteriyor olmaları, kişisel bakımlarına önem veriyor olmaları, vardiyalı çalışmaya ve esnek çalışma saatlerine uyum gösterebilecek olmaları gerekmektedir.

Gratis Satış  Danışmanlarının Görevleri

Gratis satış elemanı iş başvurusu yaparak işe alımı sağlanan yeni personeller çalıştıkları mağazaların operasyon ve satış hedeflerinin tutturulmasına katkı sağlamak, mağazada devam eden operasyonel süreçlere katılmak, mağazalardaki reyonların, depoların ve stantların düzeninden sorumlu olmak, müşterilerin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek, kampanyalar ile ilgili müşterileri bilgilendirmek gibi görevler alacaklardır.

Gratis İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Gratis iş başvuruları 7 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir. Bu işe alımlarla ilgilenen ve daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler için aşağıdaki bağlantı paylaşılmıştır. Bu bağlantıdan aynı zamanda mağaza satış elemanı iş başvurusu da yapılabilir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/gratis-ic-ve-dis-ticaret-a-s-gratis-satis-danismani-beylikduzu-1955318