gratis-yeni-satis-danismanlari-ariyor
Memur Alımı

Gratis Yeni Satış Danışmanları Arıyor!

Gratis satış danışmanı alımı yapacağını açıklayarak iş başvurusu yapacak adaylarda aradığı özellikleri de ayrıntılı olarak bildirdi.

Gratis Satış Danışmanı Eleman Alımları

Gratis yeni personel alımları yapılacak olan pozisyon mağaza satış danışmanı olarak bildirildi. Gratis eleman alımları ile ilgilenen ve iş başvurusu yapmak isteyen adayların hangi özelliklere ve niteliklere sahip olmasının gerektiği haberimizin devamında yer almaktadır. Gratis iş başvuruları Türkiye genelinden kabul edilmektedir. İş başvurusu yapan adaylar arasından seçilecek olan yeni personeller asgari ücret üzerinden maaş alacaklardır. Gratis yeni personeller Türkiye’de kişisel bakım marketleri arasında lider olan ve 400’den fazla mağazası bulunan Gratis güvencesi altında çalışacaklar.

Gratis Yeni Personellerde Aranan Özellikler

Gratis eleman alımları başvurusu yapan kişilerin öncelikle en az lise mezunu olmasını istiyor. İş başvurusu yapmak isteyenlerin tercihen daha önceden mağazacılık – perakende – kozmetik alanlarında çalışmış ve deneyimli olması da istenenler arasında yer alıyor. Adayların ayrıca satış yeteneklerinin gelişmiş olması, verilen hedeflere odaklanarak çalışabilecek olması, aktif satışta başarılı olabilecek, ikna becerisi yüksek, iletişimde başarılı, güler yüzlü, takım halinde çalışma şekline ayak uyduracak ve uyum sağlayabilecek, dış görünümüne özen gösteren, kişisel bakımını önemseyen, vardiyalı, esnek ve yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek kişiler olması da gerekiyor.

Gratis Yeni Personellerin Görevleri

Gratis personel alımı iş başvurusu yaparak işe alımı sağlanan yeni personeller mağazanın satış hedeflerinin gerçekleştirilmesine katkı sağlamak, mağazada yürütülen günlük operasyon süreçlerinde rol almak, mağazadaki stantların görünümünden sorumlu olmak, reyonların ve deponun düzeninden sorumlu olmak, müşterilerin beklentilerine cevap vermek, müşterileri Gratis’in kampanyaları hakkında bilgilendirmek gibi görevler üstlenecekler.

Gratis İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Gratis iş başvuruları hakkında tüm merak edilenler aşağıdaki bağlantıda yer almaktadır. Yine aşağıdaki bağlantıdan iş başvurusu yapma imkanı da vardır. Başvurular 22 Mayıs 2018 tarihine kadar devam edecektir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/gratis-ic-ve-dis-ticaret-a-s-gratis-satis-danismani-kadikoy-2016531

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri